Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (19 Kasım 2018 – 25 Kasım 2018)

Aslan burcu haftalık yorumunda bu hafta bir miktar finansal kazanç için para alma beklentilerinizde daha gerçekçi olabilir. Aslında, bu planı nasıl tecrübe ederseniz edin, sizi şaşırtmayacaktır, ama siz kendiniz gerçekçi olmayan beklentiler yaratmayın. Bazı ödemelerin zamanında gelmemesine karşın riske girmeyin. Bu hafta, kazançlarınızı ve masraflarınızı dengelemeniz önemlidir. Borç yapmak konusunda çok temkinli olmanız gerekir. Bu hafta, bu yedi günün ötesine geçebilecek belgelerin veya sözleşmenin hazırlanmasına katılacaksınız. Önemli olayların gecikmesi panik veya diğer olumsuz duygulara sebep olmamalıdır. Çünkü bu olayların gelişimi önümüzdeki hafta devam edebilir, sabırlı olmanız gerekir. Bu hafta kişisel bilgilerinizi daha dikkatli bir şekilde, özellikle kişisel telefonunuzda veya bilgisayarınızda saklayın ve yedekleyin. Genel olarak, bu haftanın etkinlikleri önümüzdeki 7 gün içinde vaktinizin büyük bir kısmını alabilir. Bu nedenle, duygusal ve zihinsel olarak yükümlü olmamak ve bazı şeylerin doğal olarak gelişmesine izin vermek en iyisidir. Bazılarınız bu haftayı planlı bir şekilde kullanacaksınız

Aslan burcu bu hafta yılbaşı tatili için gezileri veya toplantıları planlamanız gerekebilir. Aslan kadınları, bu hafta umudunu kaybetmiş oldukları para, kazanç ya da benzeri durumların tadını çıkarabilir. Aslan erkekleri, iş sırasında neler olduğu konusunda daha dikkatli olmalılar. Size karşı kullanılabilecek herhangi bir yorumdan kaçının ve dedikodu yaymaktan ya da bir entrikaya karışmama konusunda dikkatli olun.

19 Kasım – 25 Kasım Haftası Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Aslan burcu bu hafta Pazartesiden cumaya, özellikle son zamanlarda kısıtlanmış veya sıkılmışsanız, daha fazla özgürlük ve heyecan arayışında olacaksınız. Beklenmeyen bir olay veya tesadüfi karşılaşma sizi rutinlerinizi, davranışlarınızı veya planlarınızı değiştirmeye zorlayabilir. Değişiklikler yapmaya zorlandığınız ya da kendiniz için farklı bir yol bulup bulmayacağınız konusunda bir ayarlama yapılmalıdır. Fakat fazla ileri gitmeyin ya da çok cüretkar davranmayın. Aksi takdirde baştan başlamak zorunda kalabilirsiniz.

Cumartesi ve Pazar, eşiniz, arkadaşlarınız ve ailenizle birlikte olmak için ideal bir zamandır. Bu hafta sonu akşam yemeği ya da parti için arkadaşlarınla görüşebilirsin. Partilere ve dinlenme, eğlence mekanlarına giderek daha keyifli zaman geçirebilirsiniz. Artan çekicilik ve güzellik, sosyal popülerliği ve başarıyı getirir. Yeni randevular iyi geçer. Duygularınızı paylaşmadaki açıklığınız ve dürüstlüğünüz, gerçek arkadaşlığı ve gerçek sevgiyi destekler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status