Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (18 Haziran 2018 – 24 Haziran 2018)

Aslan burcu haftalık yorumunda bu hafta ikili ilişkilerde şanslı olacak ve anlayışlı insanlar ile bir araya geleceksiniz. Sabrınızı zorlayan durumlar olabilir. Ancak üstesinden kolaylıkla gelebilirsiniz. Çarşamba günü meydana gelen Yeni Ay ile birlikte son zamanlarda yaşadığınız herhangi bir ilişki sorununu çözmek sizin için daha kolay olacak. Özellikle aşk hayatında sevdiğiniz insana duygularınızı açmak için mükemmel bir zamandır. Ayrıca iş hayatında kendini tanıtmak ve dört haftaya kadar iyilik istemek için iyi bir zamandır. Başkalarından talep ettiğiniz yardıma cevap bulabilirsiniz.

Aslan burcu bu hafta yeni ay ile birlikte kendinize ve sevdiklerinize mutluluk verecek haberler alacaksınız. Aile içerisinde kalıcı mutluluk ve koruma duyguları hakim olacak. Aynı zamanda etkili arkadaşlar, değerli hediyeler ve saygın insanların sevgisini kazanacak, takdir göreceksiniz. Bu hafta yeni bir proje başlatmak için özellikle iyi bir yeni ay olacak. İşletmede iyi yapılması gereken görevlerin üstesinden gelebilirsiniz.

18 Haziran – 24 Haziran Haftası Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Aslan burcu bu hafta yapılacak görüşmelerden olumlu sonuçlar alınabilir. Toplantılar yapabilir ve fikirlerinizi rahatça dile getirebilirsiniz. Yeteneklerinizin farkına varan kişiler olabilir. Perşembeden cumartesiye kadar, sevdiklerinize ne kadar ilgi duyduğunuzu, gizli değil, pratik yollarla göstermek isteyeceksiniz. İş hayatında yeni kararlar vermeniz gerekebilir, önünüze sunulan bir fırsat kafanızı karıştırabilir. Özellikle istemediğiniz bir şey olabilir.

Duygusal olarak daha çok içe dönük hissedebilir ve sosyal durumlardan kaçınmaya çalışabilirsiniz. Bu hafta sevilen biriyle daha derin duyguları paylaşmak için iyi bir zamandır. Hoşlandığınız biri kafanızı karıştırabilir, ona karşı hislerinizi belli etmek isteyebilirsiniz.

Görev ve sorumluluklarınızı özen ve sabırla yürütebilirsiniz. Fotoğrafları düzenlemek duygusal olarak tatmin edici olacaktır. Yakın çevrenize karşı daha sabır ve anlayışa sahip olacaksınız. Hafta sonu kalabalık ortamlara girebilir, sevdiklerinize zaman ayırabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status