Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (18 Aralık 2017 – 24 Aralık 2017)

Aslan burcu haftalık yorumunda bu hafta yapmak istediğiniz işe odaklanarak haftaya başlayabilir ve ayrıntılara daha fazla dikkat edebilirsiniz. Pazartesi günü, aşk alanında yeni bir ay oluşuyor ve sevdiğiniz insanlarla yeniden bağlantılar kurabilirsiniz. Özellikle eski sevgilinizle görüşme olabilir. Eski hobilerle tekrar ilgilenebilirsiniz. Salı günü, Satürn kariyer alanına giriyor ve Perşembe günü Güneş de iş alanına geçiyor. Önümüzdeki haftalarda ve yıllarda sahip olmak istediğiniz iş hayatına daha fazla odaklanabilirsiniz, daha iyi bir çalışan ve daha üretken biri olarak verimli sonuçlar alabilirsiniz. Aynı zamanda günlük yaşantınızı olumlu yönde geliştirir ve yaşam biçiminizde güzel değişimler yapabilirsiniz. Perşembe günü, Güneş Satürn ile hizaya geliyor ve daha disiplinli ve odaklanmış hissetmenizi sağlıyor.

Haftanın ilerleyen günlerinde, sevdiklerinizle vakit geçirebilir ve ilişkileriniz üzerinde çalışabilirsiniz. Cuma günü, Merkür gerilemesi sona eriyor. Bu durum aşk hayatındaki sorunları geride bırakabilir, belirsizlikler ortadan kalkabilir. Artık gerileme sona erdiğine göre, sevgiyi tekrar bulabilir ve hayattan zevk almaya çalışabilirsiniz. Hafta sonu, dönüşümler üzerinde araştırma yapabilir ve çalışmalar yapabilirsiniz. Kişisel gelişiminiz için araştırma yapabilirsiniz.

18 Aralık – 24 Aralık Haftası Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Aslan burcu için haftanın en iyi günleri Pazartesi, Perşembe olacak. Bu hafta pek çok açıdan ilginç ve heyecan verici bir hafta sizleri bekliyor. Çeşitli sürprizler, olaylar veya haberler yaşayacaksınız. Çeşitli başarılarla, kişisel kazançlarınızla veya yakın akrabalarınızdan gelecek haberlerle sevineceksiniz. Unutulmaz anlar ve deneyimler yaşanabilir.

Aslan burcu aşk hayatında bu hafta kaçamaklar yapabilir ya da kısa flörtler olabilir. Hatta farklı kültürlerden insanlarla tanışabilir, yabancı biri ile aranızda hoşlanma olabilir. İlişkiniz varsa sevdiğiniz insan ile aranızdaki belirsizlikler ve güven sorunları gündemde olabilir. Duygularınızı kontrol etmekte güçlük çekebilirsiniz. Hatta kıskançlık yüzünden sorunlar çıkabilir.

Bu hafta birisiyle konuşabilir veya birçok kişisel veya mesleki sorunla yükümlü olacak biriyle bir görüşme yapabilirsiniz. Bazı sorunlar daha karmaşık bir hal alabilir. Bu yedi gün süresince, anlaşmazlıkları önlemeye çalışmalısınız. Özellikle arkadaşlarınızın çevresindeki insanlarla olan ilişkinizde sabırlı davranmalısınız. Onların görüşleri de önemli ve doğrudur, sadece herkes belirli duruma farklı bir bakış açısıyla bakıyor. Bu hafta bebek müjdesi duyulabilir. Sevdiğiniz birinin hamile olduğu haberi gelebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status