Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (17 Aralık 2018 – 23 Aralık 2018)

Aslan burcu haftalık yorumunda bu hafta en iyi şekilde iş ve meslektaşlarınızı ve planlarınızı gerçekleştirin. Şimdi birçok yönden, özellikle de üretim faaliyeti, mal veya diğer maddi değerlerle uğraşırsanız şansınız yanınızda olacaktır. Birçoğu bir plan yapmak, ödül almak, hediye almak ve daha fazlası için şanslı olacaktır. Hafta boyunca anne veya diğer yaşlı veya önemli akrabalarla bir araya gelme veya konuşma ya da konuşma ihtiyacı olacaktır. Akrabalarınızın eylemleri size bazı faydalar, iyi bir ruh hali ve olumlu duygular getirecektir. Bu hafta, ev planlarınızın çoğunu gerçekleştirme fırsatına sahip olacaksınız ve hatta yeni olanların olumlu gelişmesi için önkoşulları da yaratabileceksiniz. Bu yedi gün boyunca, Balık, Yengeç ya da Akrep burcu altında doğan insanlardan önemli haber ya da destek bekleyebilirsiniz.

Aslan burcu bu hafta genel olarak, kaderin sizinle çözülecek çözülmez problemleri veya düşmanları göndermeyeceğini unutmayın. Dikkatli olun, ancak bu hafta olumlu trendlerin kullanımını maksimize etmeye odaklanın. Aslan kadınları ev alımları, ödemeler, yükümlülükler ve daha fazlası için iyi bir hafta geçirecekler. Bu hafta aslan erkekleri yakın bir gelecekte buluşacakları insanlarla toplantılar, temaslar, yeni tanıdıklıklar kuruyorlar.

17 Aralık – 23 Aralık Haftası Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Aslan burcu bu hafta Pazartesiden çarşambaya, rutine bağlı kalmak zor olabilir ve kolayca dikkatinizi dağıtabilirsiniz. Ancak, bir şeyden diğerine geçme eğilimi içgörü ve keşiflere yol açar. Karşı görüş almak ya da hayatınızda değişiklikler yapmak bazen olabildiğince yıkıcı olmayacaktır. Bu yeni ve heyecan verici bir şey denemek için iyi bir Leo haftalık burçtur ve bunu yapmak için yeterli özgürlüğe sahip olmalısınız.

Perşembeden pazara iyi haberler ve iyimser bir bakış açısı getiriyor. İletişim ve anlaşmalarınızda diplomasiye ve inceliğe güvenebilirsiniz. Bu, tartışmak, daha iyi anlaşmalar yapmak, satın almak ve satmak için ideal bir zamandır. Fikirlerin kolay alımı ve iyi konsantrasyon, evrak, bütçeleme, çalışmalar ve sınavlar için iyidir. Bu da bir tatil veya başka bir macera planlamak veya başlatmak için iyi bir zamandır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status