Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (16 Temmuz 2018 – 22 Temmuz 2018)

Aslan burcu haftalık yorumunda bu hafta iş hayatında yeni şeyler öğrenmeye odaklanabilirsiniz. Bir kursa yazılarak ya da sınava girerek mesleki hayatınızda ön plana çıkmak arzunuz olabilir. Kendi kişisel gelişiminiz için kariyerinizde önemli atılımlar atabilirsiniz. Bu hafta iş hayatında çalışma hırsınız yüksel olabilir. Yeni şeyler araştırabilir, öğrenmeye açık bir hafta olabilir. Para kazanma konusunda da şanslı hissedebilirsiniz. Finansal yönden beklentileriniz üzerine bu hafta kötü sürprizler olmaz. Devlet dairelerinde işi olan kişiler de bu hafta işlerinde sorunsuz bir şekilde sonuca ulaşabilirler.

Aslan burcu bu hafta yeni dostluklar edinebilir ve sosyal çevrelerinde daha çok insanla tanışabilirler. Bir yanda da sevdiğiniz insanla zaman geçirmek sizin için önemli olacak. İlişkisi olanlar artık evlilik konusunda bir atılım yapmak isteyebilirler. Evli olanlar ise çocuklarından yana mutlu olacaklar ve aile hayatlarında mutlu haberler olabilir.

16 Temmuz – 22 Temmuz Haftası Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Aslan burcu bu hafta Pazartesiden Çarşamba’ya kadar geleceğe dair yüksek umutlara sahip olabilirsiniz. Bu da bu olumlu ve geniş bakış açısına sahipken plan yapmak için iyi bir zaman olacak. Şu anda bulunduğunuz konumun geniş kapsamlı bir görünümünü göreceksiniz, ancak daha küçük detaylara odaklanmak önemlidir. Konsantrasyon eksikliği ya da odaklanamaması, bazı yargılama veya hata hatalarıyla sonuçlanabilir. Ayrıca yeteneklerinizi abartmak eğilimine dikkat edin.

Cuma sabahından Pazar öğleden sonraya kadar samimi ilişkilerinizi keskin bir odak haline getiriyor. Kişisel hırslarınızın, istek ve ihtiyaçlarınızın eşinizin duygularını nasıl etkilediğini sezgisel olarak hissedebilirsiniz. Güven sorunları ve iyi irade eksikliğiniz bunu önemli insanlarla tanışmak için ideal bir zaman yapar. Gerçek içsel kişiliğinizi göstererek rahat olabilirsiniz. İç huzur ve denge, buzları kırmak ve yeni arkadaşlar edinmek için güven verir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status