Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (16 Nisan 2018 – 22 Nisan 2018)

Aslan burcu haftalık yorumunda bu hafta evinizde küçük bir kutlama düzenleyeceksiniz. Söz ve nişan gibi kutlamalar ile birlikte ailece keyifli bir zaman geçirebilirsiniz. Ya da doğum günü gibi özel gün kutlamalarına katılabilir veya organize edebilirsiniz. Sizi ilgilendiren bir kutlama olabilir ya da ailenizle bağlantısı olacak başka bir etkinliği başarıyla tamamlamanızla ilgili olabilir. Aynı zamanda ev içerisinde tamir ve bakım onarım işleri ile ilgilenmeniz gerekebilir. Ya da eşya satın alımı söz konusu olabilir. Bu hafta uzun süredir ertelediğiniz ev işleri için zaman bulmanız olasıdır.

Bu hafta, gelecekteki planlarınız hakkında romantik kararlar almanız olasıdır. Bekarsanız partnerinizle ciddi bir görüşme yapmanız gerekecektir. Evlilik kararı alabilir ve aileleri tanıştırmayı, söz nişan yapmayı planlayabilirsiniz. İlişkinizi, yaşam tarzınızı, yaşam yerinizi veya diğer önemli olaylarınızı değiştirmeniz gereken bir zaman içindesiniz. Yeni başlangıçlar için partneriniz ile ortak kararlar almanız gereken bir süreçtesiniz.

16 Nisan – 22 Nisan Haftası Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Bu hafta artık kendiniz veya yakın bir kişinin sağlığı hakkında daha ciddi düşünmeniz gerekecek. Belki de tedavi diş sağlığı ya da vücuttaki estetik değişiklikler ile ilgili olabilir. Bazı sağlık sorunları yüzünden kısa bir operasyon geçirmeniz de söz konusu olabilir.

Geçmişinizden gelen çözümlenmemiş bir sorun, günlük yaşamınızda gerginliğe veya başka bir rahatsızlığa neden olacaktır. Ancak bu hafta stresten uzak durmanız ve tartışmaya girmekten kaçınmanız gerekiyor. Enerjinizi yüksek tutmaya gayret edin.

Bu hafta, evinizde bir sürpriz yaşayacaksınız. Elinize geçecek bir miktar para ile birlikte evinizi de güzelleştirebilirsiniz. Yakınınızda yaşayan insanların sizi ziyaret etmesine şaşıracaksınız. Bir toplantı davetiyesi, yeni bir arkadaş önerisi, rastgele bir makaleden önemli bilgiler ve daha fazlasını alabilirsiniz. Bu hafta öğrenmeye bir hayli açık olacaksınız.

Ayrıca Bakınız: Aslan Burcu Nisan Yorumu

Aslan kadınları için beklenmedik bir fırsat veya gereklilik, başka bir yerden biriyle bir yolculuk veya yeni bir profesyonel ortaklık çıkacaktır. Aslan erkekleri ilginç bir kadın ya da kız ile romantik bir ilişkiye başlayabilir ya da flört edebilirler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status