Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (15 Ocak 2018 – 21 Ocak 2018)

Aslan burcu haftalık yorumunda bu hafta küçük sorunları olabildiğince kendinizden uzak tutmaya çalışabilirsiniz. Özellikle Salı günü iş ve kariyer alanınızda yeni ay meydana geliyor. Bu nedenle daha üretken ve verimli olabilirsiniz. Normalden daha çok şey yapabilir, daha çok görevin üstesinden gelebilir, organize olabilirsiniz. Rutin işleriniz üzerinde çalışabilir, yaşam biçiminizi geliştirebilir, iş fırsatları arayabilir veya yeni iş projeleri başlatabilirsiniz. Bu haftayı olabildiğince verimli kullanmaya gayret edin. Çünkü iş ve eğitimde enerjiniz yüksek olacak.

Haftanın ilerleyen günlerinde, özellikle Venüs’ün Çarşamba günü ilişki ve aşk alanınıza girmesiyle önem verdiğiniz insanlara zaman ayırmak isteyeceksiniz. Cuma günü sevdikleriniz ile daha yakından ilgilenebilirsiniz. Önümüzdeki haftalarda, başkaları ile daha fazla vakit geçirmenin, iyimser olmak, uzlaşmak, birlikte kararlar almak ve barışın sağlanmasının keyfini çıkarabilirsiniz. İlişkiler düzene giriyor. Hafta sonu, daha fazla bilgi edinmek veya daha iyi bir dönüşüm için çalışmak istediğiniz bir konuda araştırma yapabilirsiniz.

15 Ocak – 21 Ocak Haftası Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Aslan burcu için haftanın en iyi günü Cuma olacak. Bu hafta ailenizdeki veya iş yerinizdeki sıkıntıların çözümünde tüm enerjinizi ve dikkati yoğunlaştıracaksınız. Şimdi sizin tarafınızda farklı koşullar olacak ve başarınız oldukça mümkün olacak. İş ve kariyer alanında şansınızın epey yüksek olacağı bir hafta geçirebilirsiniz.

Hafta içi tanıdıklarınız veya meslektaşlarınızla aranızdaki kıskançlık krizlerini çözebilirsiniz. Özellikle iki yüzlü kişilere karşı dikkatli olun. Yeni tanıdığınız insanlar da kötü düşüncelere sahip olabilirler. Bu durum sizde duygusal rahatsızlıklar veya iç gerginlik yaratacaktır.

Bu hafta genç bir erkeğin hayatında önemli bir olayla ilgili bir toplantı yapacaksınız. Artık para, finansal belge, daha iyi ya da ek bir gelir teklifi ve daha pek çok şey bekleyebilirsiniz. Ekonomik anlamda farklı atılımlar uygulayabilirsiniz. Bir karar verme veya bir teklif, bir davet üzerine cevap verme ihtiyacı olacak. Sınavlarınız da başarılı geçebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status