Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (15 Ekim 2018 – 21 Ekim 2018)

Aslan burcu haftalık yorumunda bu hafta olumsuz duygularınızdan kurtulabilecek, eski hataları ya da tükenmiş ilişkileri reddedebilecek ve yeni bir arkadaşınıza, yeni profesyonel ilişki, seyahatlere ve daha fazlasına yeni bir yaşam serüvenine başlayabileceksiniz. Bu olumlu olayların ve deneyimlerin arka planında, bazılarınız hüzünlü ruh halinizi sürdürmeyi veya günlük yaşamdaki kötümser düşüncelerinizi ve çözülmesi gereken sorunları devam ettirmeyi tercih edeceksiniz. Böyle durumlar tahminlerle aşılamazlar. Bireysel bir göreviniz olabilir. Hafta içi bir çoğunuz beklenmedik miktarda küçük bir miktar para ile memnun olabilir.

Aslan burcu bu hafta genç bir erkek ya da erkek çocuğuna hediye ya da başka ilgi çekici bir jest yapılması gerekecektir. Hafta içi, yakın ailenizden bir kadınla ilgili ilginç veya enteresan olaylar getirecek.

Aslan erkekleri Oğlak, Boğa veya Başak burcunun altında doğan insanlarla verimli temasları ve eylemleri olacaktır. 35 yaş üstü kadınlar kendi evleriyle ilgili önemli çaba ve taahhütlerde şanslı olacaklar.

15 Ekim – 21 Ekim Haftası Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Ev içi ihtiyaç fiyatlarının yükselmesi nedeniyle, ailenizin masrafları için daha fazla para kazanmanız gerekebilir. Bu, para akışını arttırmanın çeşitli yollarını denemenize yol açabilir. Ancak, burcunuzdaki güneş 3.evinizden geçerken, şimdi de zayıflatıcı oluyor. 6.evinizdeki güçlü Satürn, zayıflayan Güneş’i görüyor. Bu gezegensel kümelenme sizi desteklemiyor gibi görünüyor.

Para akışını artırmanın sıkıntısı olabilir, bu da güveninizi sarsabilir. Satürn’ün etkisi de bazı sağlıkla ilgili konulara yol açabilir. Sorunların hızla artmasını önlemek için ihtiyati tedbirler almanızı tavsiye ediyor. Mezuniyet öğrencileri, akademik programlarıyla meşgul olabilirler. Ve zor çabalar devreye girerse, hiçbir şey sizi istenen sonuçlara getirmekten alıkoyamaz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status