Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (14 Ocak 2019 – 20 Ocak 2019)

Aslan burcu haftalık yorumunda bu hafta aileniz ile daha fazla zaman geçirebilir. Aile içi bazı meseleleri bir an önce çözmeniz gerekebilir. Mesela akraba çevrenizdeki bir adamla ilgili olaylarla veya vaatlerle bir şekilde ilgili olacaksınız. Bu hafta akraba veya arkadaşlarının hayatındaki aile ile ilgili önemli olayları bildirir. Bazılarınız başka bir şehirde yaşayan bir adamın hayatında sağlıkla ilgili veya başka bir karmaşık durumla karşılaşacaksınız. Bu, ev sorunlarını çözmek, mülk belgeleri düzenlemek, ev eşyaları satın almak ve daha fazlası için iyi bir hafta olacak. Eviniz için bir hediye veya bir satın alma ile şaşırabilirsiniz. Bu hafta, her türlü manipülasyon, entrika, aldatma veya dedikodu girişimlerinde şaşırmış olacaksınız. Bu tür olaylarda hızlı bir şekilde patlayacak ve hatta birisinin gerçek yüzünü ortaya çıkarmak için böyle bir sorunu derinleştirme eğiliminde olacaksınız.

Aslan burcu bu hafta bazı insanlar ile aranızda güven sorunları olabilir. Bununla birlikte, bu gibi durumlarda, daha fazla öz kontrol sahibi olun. Çünkü bir fırtına gibi, sizin için önemli ilişkileri ortadan kaldırabilir ya da belirli bir durumdan suçlu olmayan birini kırdırabilirsiniz. Hafta içi, bu burçta doğan erkekler için daha fazla dikkat veya daha iyi seyahat hazırlığı gerektirecek.

14 Ocak – 20 Ocak Haftası Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Aslan burcu bu hafta Pazartesiden çarşambaya, kendin gibi davranmaya gerek olmadan kendini rahat hissedeceksin. Eğer çalışmak zorundaysanız, iddialı bir enerji ile işe odaklanabilecek ve iyi yapacaksınız. Eğer rahatlamak istiyorsan, hissetmeden başarabilirsin, başka bir şey yapmalısın. İç barış, tüm ilişkilerinizi daha uyumlu hale getirecek. Bu ayrıca kendinizi ve hedeflerinizi halka tanıtmak için iyi bir zamandır.

Ayrıca Bakınız: Aslan Burcu Ocak 2019

Perşembe-Pazar arası romantizm ve sosyalleşme için mükemmel bir zamandır. Aşk ve şefkatin mükemmel karışımı, çekici görünmeni ve hissetmeni sağlar. İlişkilerde arzularınızı kovalarken kendinden emin ve iddialı olabilirsiniz. Bu denge aynı zamanda sevgi ve hayranlık vermeye ve almaya hazır olduğunuz anlamına gelir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status