Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (14 Mayıs 2018 – 20 Mayıs 2018)

Aslan burcu haftalık yorumunda bu hafta önceden planlanmış toplantılarla ilgili bir erkek ya da genç bir erkekle ilginç deneyimler yaşayacak, görüşmeler yapacaksınız. Şimdi gençlerin geleceği için akrabalarınızdan önemli konular hakkında konuşmalısınız. Bu hafta sizin için kesin, anlamlı sonuçlar açısından çok başarılı olmayacaktır. Hatta bazı kayıp veya durgunluklarla karşılaşabilirsiniz, ancak bu hayatınızdaki belirli süreçlerin gelişiminde rol oynayacaktır. Bu hafta iyi bir gelişme, özellikle daha önemli veya daha büyük nakit harcama planlamasıyla ilgili olabilir. Belki mali işlerinizde şansa sahip olacaksınız. Bir kredi almakla ilgileniyorsanız, bu tür kararlar için iyi bir zaman olacaktır.

Aslan burcu bu hafta birçoğunuz ölen akrabalarınızla veya arkadaşlarınızla ilgili rüyalar olacak ya da bu kişilerle alakalı bir şeyler yapmanız veya birine yardımda bulunmanız gerekecektir. Yaklaşan nakit geliriyle ilgili alacağınız bilgiler, şu anda masraflarınız için mantıksız olmaz. Bu hafta, iyi planlanmış kararlar için çalışıyor olabilirsiniz.

Hafta boyunca, bir haber sizi şaşırtacak ya da evinizde komik bir olay yaşayacaksınız. Sevdiklerinizden duyacağınız bazı şeyler de neşenizi yerine getirebilir. Hafta içi başka bir eve taşınmaya hazırlanmak için iyi bir zaman olacaktır (benzer planlarınız varsa).

14 Mayıs – 20 Mayıs Haftası Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Aslan burcu Çarşamba gününe kadar kafanızı karıştıran bazı haberler alabilirsiniz. Salı günü ise boğa burcundaki Yeni Ay, önümüzdeki dört hafta boyunca bazı ek baskılar getiriyor. Üstler ya da baskılar nedeniyle kendi yolunuzu bulmak daha zor olabilir. Baskının üstesinden gelmek başkalarını üzebilir ve size baskılar ekleyebilir. Başka birinin isteği yüzünden kendi isteklerinizi geri planda tutmanız da sizi sinirlendirebilir. Bununla birlikte, bu yeni ay cömert ve iyimser bir etkiye sahiptir. Böylece, idealist yeni ay ile birlikte hedefler belirleyerek ve inanç, umut ve hayırseverlik uygulayarak kendiniz ve başkaları için çok iyi bir şey yapabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Aslan Burcu Mayıs 2018

Perşembe gününden sonra, sosyal ve aşk hayatınızda eğlence ve heyecan geliyor olacak. Bu geçiş sırasında tamamen yalnızsanız, eğlence veya yaratıcılık, hayatınızda yeni ve parlak bir şey için artan arzunuzu tatmin edecektir. Alışveriş gibi rutin etkinliklerle bile beklenmedik bir şekilde mutlu olabilirsiniz. Sanatsal ve yaratıcı çalışmalarda orijinal atılımlar yapabilirsiniz.  Bazı insanların dikkatini çekmeniz olasıdır. Bu hafta yeni arkadaşlar ve sevgili yapmak için mükemmel bir zamandır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status