Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (13 Kasım 2017 – 19 Kasım 2017)

Aslan burcu haftalık yorumunda haftanın başlamasıyla birlikte hayatınızın bazı alanlarına daha fazla istikrar ve güvenlik getirmeye odaklanabilirsiniz ve kendinizi daha fazla güvende hissedebilirsiniz. Hafta ortası, kısa vadeli planlarınızda çalışabilir ve fikirlerinizle biraz hareket etmeye çalışabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde evde veya ailenizle ilgili konularda, özellikle cumartesi günü evinizde ve ailenizde yeni bir plana odaklanabilirsiniz. Evde yeni projelere başlayabilir, bir aile toplantısı veya gezi planlayabilir, destek sisteminizi genişletebilir, daha fazla besleyici ve cesaretlendirici olabilir, bir şeyin temelini güçlendirebilir. Duygusal olarak daha olumlu hissedeceksiniz ya da baştan sona bir şey başlatmaya çalışabilirsiniz. Altı ay boyunca kendinizi daha güvende hissedeceksiniz. Haftanızı sağlıklı ve pozitif yönde geçireceksiniz. Ciddi meselelerden uzak durmak isteyebilirsiniz.

Aslan burcu için haftanın en iyi günü Pazar olacak. Hafta içi ciddi konulardan uzak durmak, daha çok kendi işlerinize vakit harcamak, kariyer alanında sorunları çözmek gündeminizde olacak. Aşk hayatında ise sürpriz gelişmelere açık olun. Özellikle ilişkisi olanlar artık var olan ilişkilerini resmiyete dökmek isteyebilirler. Sevdiğiniz insan ile evlilik yolunda önemli bir adım atma kararı alabilirsiniz. Hafta boyunca romantik bir çift olabilir, ailenizle birlikte güzel vakit geçirebilirsiniz. Özellikle hafta sonunuzu ailenize, çocuklarınıza ve sevdiğinize ayırmak isteyeceksiniz. Mevcut sorumluluklarınız dışında sorumluluk almaktan bu hafta uzak durabilirsiniz.

13 – 19 Kasım Haftası Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Aslanlar haftasının başlaması ile maliyelerini kontrol edecekler. Ruh haliniz kısa bir süre iletişimde güçsüz olabilir ve kontrolü elden kaçırabilirsiniz. İç sahnede ve aile üyeleriyle, önümüzdeki haftalarda mutlu anları bulacak çok şey var. 13 Kasım ile 15 Kasım tarihine kadar spekülasyonlardan kaçınarak ya da hızlıca zenginleşecek projelerden kaçınarak paranızı güvence altına alın. Ekonomik anlamda planlı olmalı, kontrollü harcama yapmalısınız. Hayal gücünüz daha iyi olabilir. Eğer öyleyse, özellikle finans konularında önemli kararları alın. Ancak, gizemli hikayeler seni büyüleyecektir. O zaman 15-19 Kasım arası fikirlerinizi seslendirmek ve gerçeklerin ve bilginin kalbine ulaşmak için daha iyi bir zaman olabilir. Ayrıca, 16-18 Kasım tarihleri arası, eviniz için pahalı eşya satın alabilirsiniz.

Aslan burcu 18’inci yeni ay ile birlikte 4’üncü güneş evinizde olan tutkulu Akrep’de yeni gelişmeler bekliyor. Evde güvenlik, evdeki konfor konusundaki derin duygularınızı harekete geçirirken bir kez daha sorumluluklarınızı gözden geçireceksiniz. Evliyseniz çocuklarınız üzerine fazla baskı yapabilirsiniz. Çevrenizi geliştirmeye ve genişletmeye, daha fazla güzellik katmaya karar verebilirsiniz. Gayrimenkul veya kiralık mülkler için yeni fikirler olabilir. Neden aile ilişkileri ile yeni bir yön vermiyorsunuz? Bununla birlikte, yalnızca evdeki koşullarla değil aynı zamanda akrabalarınızla da değişime uyum sağlamayı zorlaştırabilirsiniz. Aile içi saadeti korumak sizin elinizde olacak.

Aslan burcu 18 Kasım ile 21 Kasım tarihleri arasında, savaşçı ruhlu Mars gezegeninin karanlık Pluto’yu zorlamasıyla kafaları karışabilir. Yönetim, müşteri hizmetleri ve diğer taleplerle her zamankinden daha fazla çalışacaksınız, ancak kontrol konuları ve güç mücadeleleri iş arkadaşlarınızla ve iş dünyasında ortaya çıkabilir. Sağlık sorunları ile karşılaşırsanız, onları görmezden gelmeyin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status