Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (13 Ağustos 2018 – 19 Ağustos 2018)

Aslan burcu haftalık yorumunda bu hafta yakınlarınızdan akrabalarınızla bağlantı kuracaksınız. Artık akrabalarınızdan çeşitli haberler veya davetler alabilirsiniz. Ne yazık ki, bu hafta bildiğiniz bir kadın hakkında hoş olmayan bir haberle sizi üzebilir. Günlük hayatınızdan bir kişi olmayabilir, fakat kişisel, aile ya da profesyonel ilişkileriniz var. İyi bir gelişme, sizin ya da akrabalarınızın veya arkadaşlarınızın olabilecek çocuklarla ilgili planlarınızı ve hareketlerinizi içerecektir. Bir çocuğun veya gencin başarısı, hayatlarında önemli bir değişiklik, telefon görüşmelerinin veya sanal iletişim araçlarının konusu olacaktır.

Aslan burcu bu hafta iş hayatında iyi bir gelişme, yeni bir kariyer başlangıcı nedeniyle işe gitme, başka bir şehre ya da ülkeye geçme planlarınızı içerir. Yaşadığınız yerleşimin dışında bir mülkün bakımını yapmak için seyahat etmeniz gerekiyorsa, bu planda başarılı olacaksınız.

Bu haftanın tatsız anlarından bazıları, muhtemelen sizinle aynı çatı altında yaşamamış olan genç bir adamla gergin ilişki ile ilgili olacaktır. Doğrudan bir çatışmaya sahip olabilirsiniz ya da bir şekilde onun davranışlarından etkilenebilirsiniz. Bu yedi gün boyunca bir başka önemli faktör de sağlık durumunuz olacaktır. Bu durum göz ardı edilmemelidir, özellikle şu anda bir sağlık sorununuz varsa. Doktor tavsiyesine uyun ve kendi kendine ilaç kullanmayın.

13 Ağustos– 19 Ağustos Haftası Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Aslan burcu bu hafta Pazartesiden çarşambaya kadar, sevgi ve para için fırsatlar getiriyor. Bu alanlarda inisiyatif alabilir ve olumlu tutumunuz ve sevgi dolu doğanız nedeniyle diğerlerinden iyi tepkiler ve destek bekleyebilirsiniz. Sadece sevgi vererek ilişkilerde ilgili olmak, herhangi bir eski yarayı iyileştirebilir. Biri ile barışabilir ve aranızdaki buzları eritebilirsiniz. Müzakereler ve iş anlaşmaları dostane olabilir.

Ayrıca Bakınız: Aslan Burcu Aylık Yorumu

Perşembeden Pazar gününe kadar eğlenceli ve sevecen bir ruh halinde olmalısınız. Bu, bir hediye ya da başka bir sevginin gösterilmesi yoluyla birisinin takdirini göstermek için iyi bir zamandır. Bir başkasının sevgisinin veya takdirini almak için şans var. Herhangi bir sanatsal ve yaratıcı beceri geliştirebilir ve şiir, müzik ve zanaat gibi elinizle veya sesinizle bir şeyler yapmaktan keyif alacaksınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status