Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (12 Şubat 2018 – 18 Şubat 2018)

Aslan burcu haftalık yorumunda bu hafta küçük şeyleri yoluna sokmaya çalışacaksınız. Hafta başında olabildiğince üretken olmaya çalışmaya başlayabilirsin. Ayrıntılara çok fazla dikkat ediyor olabilirsiniz. Salı günü, Güneş Uranüs’ü olumlu şekilde etkiliyor. Bu sebeple rahatlık bölgesinin dışına adım atabilir veya değişiklikler üzerinde çalışabilirsiniz. Hafta ortası, ilişkilerinize odaklanabilirsiniz. Özellikle aşk hayatı ve ilişki alanında Perşembe günü güneş tutulması ile birlikte ilişkinizde mutluluk amacınız ve önceliğiniz olacak. Yeni insanlarla tanışabilir, yeni sözleşmeler yapabilir, uzlaşabilir, etkili ve adil olabilirsiniz. Sevdikleriz ile kolayca barışı koruyabilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde başkalarıyla daha fazla paylaşımda bulunabilirsiniz. Hayata karşı ciddi bir bakış açısı kazanabilirsiniz. Cumartesi günü Merkür ve Pazar günü Güneş balık burcuna giriyor. Önümüzdeki haftalarda ciddi konularda yoğunlaşabilir, durumların özüne inebilir, iyilik için dönüşümler üzerinde çalışabilir ve iradenizi güçlendirebilirsiniz. Güneş Cumartesi günü Merkür ile aynı hizada olacak. İş hayatında yeni fikirler bulabilir ve çalışma hayatında daha ilgi çekici olabilirsiniz. Hayatınızı yeni yollarla genişletmek için büyük fikirler üzerinde çalışarak haftayı bitirebilirsiniz. Hafta sonu enerjiniz yüksek olacak ve faydalı işler yapabilirsiniz.

12 Şubat – 18 Şubat Haftası Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Aslan burcu için haftanın en iyi günleri Salı ve Pazar olacak. Bu hafta öncelikle tanıdığınız insanlarla finansal ilişkilerinizi düzenlemek önemli olabilir. Akrabalarınız, arkadaşlarınız, komşularınız ve diğerleri ile aranızdaki borç ve para meseleleri üzerine çabanız olabilir. Birçok yönden bu hafta sizin için yararlı olacaktır. Bu nedenle sizin için daha önemli plan ve görevleri tamamlamak için enerjinizden yararlanın.

Bu haftada arkadaşlarınız veya komşularınızla ilgili önemli bir görüşme olabilir. Bir kutlamaya davet edilebilir ya da güzel bir şey hakkında duygusal bir telefon görüşmesi yapabilirsiniz. Ancak kız arkadaşınız ya da akrabanız olan bir kadının yaşamındaki ciddi sorunlar birkaç gün boyunca dikkatinizi çekecektir. Muhtemelen başka bir şehirde yaşayan ya da başka bir şehirde veya ülkede tıbbi tedavi gören bu kadının sağlık sorunları canınızı sıkabilir.

Bu hafta bir insanın hayatında beklenmedik veya kafa karıştırıcı olaylar yüzünden sizin ailenin her yerinde öngörülemeyen olaylarla karşılaşmanıza neden olur. Bu hafta bazı konularda kendinizi güvence altına almak isteyebilirsiniz. Özellikle çalışmalarınızla ilgili ciddi bir problemi çözüyor olacaksınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status