Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (12 Kasım 2018 – 18 Kasım 2018)

Aslan burcu haftalık yorumunda bu hafta özellikle geçtiğimiz haftalarda ortaya çıkan bir sorunu çözerken, mali işlerinizde çok daha fazla dikkat etmeniz gerekecektir. Bu sorunu derinleştirmemeye çalışın, küçük parasal kayıplardan kurtulun. Bir süre tasarruflu olmanız gerekir. Bu hafta bir kız ya da genç bir kadınla ilgili planlarını ya da beklentilerini anlamak zor. Geçmişte yapılan bir haksızlıktan sonra biri gelip size af dileyebilir. Birinden de sürpriz bir hediye bekleyebilirsiniz. Hafta içi iş, ev ödevi ve daha fazlası ile ilgili farklı aile etkinliklerini tartışmak için iyi olacak. Birçoğu aile sorunu için önemli olan bir devlet kurumu, bankacılığı ya da başka bir kurumunu ziyaret edebilirsiniz.

Aslan burcu bu hafta uzun süredir planlanan yolculuklar ertelenebilir. Hafta boyunca, bir çocuğu veya ailede genç bir kişiyi görmek için seyahat etmekle ilgili sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Seyahat sırasında böyle bir kişi ile ilişkili bir olay olabilir. Genç aslan kadınları hem halka açık yerlerde hem de kişisel eşyalarda veya işleriyle ilgili bilgilerde kayıp veya hırsızlığa karşı korunmalıdır.

12 Kasım – 18 Kasım Haftası Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Aslan burcu bu hafta Pazartesiden perşembeye ekstra inisiyatif, ilham ve motivasyon getiriyor. Bu risk almak ve yeni bir şey başlatmak için mükemmel bir zamandır. Cesur ve güçlü olmanız istekleriniz için ilk hamleyi yapmanıza yardımcı olacaktır. Özellikle son zamanlarda ilişki problemleri yaşadıysanız, romantizm ilişkinizi canlandırabilir. Eşinizin sizin için bir sürpriz olduğunu bile görebilirsiniz. Ona aşkınız artar.

Ayrıca Bakınız: Aslan Burcu Kasım 2018

Cumadan pazara sosyalleşme için iyidir. Çünkü konuşmak için havanızda olmalısınız. Ne söyleyeceğinizi düşünmek zorunda değilsiniz. Çünkü duygularınızla ve diğer insanların duygularıyla uyumlu olacaksınız. Bu hafta, sohbet ve görüşmeler için iyi bir zamandır. Bu aynı zamanda aile ve ilişki sorunları hakkında konuşmak için iyi bir zaman olacak. Çünkü her zamankinden daha hassas ve duyarlı hissedeceksiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status