Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (11 Haziran 2018 – 17 Haziran 2018)

Aslan burcu haftalık yorumunda bu hafta önemli planlarınız ve fikirleriniz üzerinde faydalı bir etki yaratabilecek bir kadınla tanışabilirsiniz. Planlarınıza ve işlerinizle ilgili kişilerle toplantılara ve ciddi görüşmelere sahip olacaksınız. Tahmin edilebilir zorluklar karşınıza çıkabilir. Özellikle aşk hayatında mevcut romantik ilişkinizle veya bu hafta içinde yeni bir kişinin ortaya çıkmasıyla ilgili olaylar olacaktır. Yeni bir aşkın tohumları atılabilir. İlişkisi olanlar ise bu hafta birlikte seyahat edebilirler. Her iki durumda da, seninle özel ilgisi olan biriyle konuşacaksın.

Aslan burcu bu hafta, seyahat ederek sevdiklerinizi ziyaret edebilirsiniz. Ancak önümüzdeki birkaç hafta içinde seyahat edenler için gerginlik yüksek olacaktır. Bu gerilim mutlaka zorluklar demek değildir. Belki ciddi bir konuda konuşacağınız kişiler olabilir. Birinin onayını almanız gerekebilir. Hafta içi mülk anlaşmaları veya ilgili konular hakkında konuşacak, tartışacak ve kararlar alacaksınız. Bu olaylar size olumlu duygular ve güven verecektir.

Bu hafta akrabalarınız ile bir araya gelebilirsiniz. Herhangi bir gerilim ortaya çıkarsa, bu geçici bir nitelik taşır ve bu olayların önemi ile ilgili olacaktır. Hafta boyunca çoğunuzu aile çemberinizdeki bir kişi aracılığıyla bir miktar hediye veya fayda ile memnun edecektir. Akrabalarınızdan hoş haberler gelebilir ve size sürpriz yapabilirler.

11 Haziran – 17 Haziran Haftası Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Aslan burcu bu hafta hali hazırda yetişmiş çocukların ebeveynleri olanlarınız için, kendileri ve uygunsuz yakınları ve arkadaşlıkları ile ilgili gerginlikler olacaktır. Çocuklarınızın arkadaşları sizi huzursuz edebilir, yanlış dostluklar kurabilirler. Hafta içi çocuğunuz ile anlaşmazlık söz konusu olabilir.

Bu hafta aslan erkekleri kendi endişeleri veya hırsları üzerinde profesyonel bir şekilde sakinleşecektir. Bazı konularda aşırı kuruntu yapıyor olabilirsiniz. Ancak yapılan görüşmelerde içiniz rahat edecek.

Ayrıca Bakınız: Aslan Burcu Aylık Yorumu

Aslan kadınları iyi bir izlenim yaratabilir, yabancıların önünde ya da onlara karşı bir eğilimi olan kişiler önünde iyi performans gösterebilirler. Kendinizi ön plana çıkarabilir, başkalarından övgüler duyabilirsiniz. Yeni tanışacağınız kişiler de sizden etkilenebilirler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status