Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (11 Aralık 2017 – 17 Aralık 2017)

Aslan burcu haftalık yorumunda bu hafta Merkür etkisi ile birlikte parasal konular önem kazanıyor. Harcamalarınızda kısıtlamaya gidebilir, yeni para kaynakları arayışında olabilirsiniz. Ancak mali durumunuzu iyi yöneteceksiniz. Bu hafta sevdiklerinizden küçük jestler alabilirsiniz ve size sürprizler yapabilirler. Zihninizi dağıtan konular olabilir. Aşk hayatında ise güzel şeyler olacak ve beklentileriniz karşılığını bulacak. Sevdiğiniz insandan size güzel haber gelebilir. Hatta ortak hayalleriniz gerçekleşmeye başlayabilir.

Bu hafta akıl yürüterek doğru sonuçlara ulaşacak, mantıklı olacaksınız. Mantıksal ve akılcı bir şekilde sorunların da üstesinden gelebileceksiniz. Sevdiklerinize karşı iyi niyetle onları mutlu edecek şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Özellikle gelecek ile ilgili projeler gündeme gelecek. İş hayatında önemli ikili görüşmeler olabilir.

11 Aralık – 17 Aralık Haftası Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Aslan burcu bu hafta aile ilişkilerinde geçici gerginlikler yaşayabilir. Ailenizdeki bir çocuk veya genç ile ilgili problemler ve tartışmalar ortaya çıkar. Bir çatışmanın nedeni aynı zamanda kendi çocuğunuz olabilir veya bir tartışmaya yol açabilirsiniz. Sorun ne olursa olsun, kısa süreli olacak.

Bu hafta Oğlak, Boğa veya Başak burcunda doğan bir tanıdık veya meslektaşınız ile daha belirsiz veya karmaşık bir ilişki yaşayabilirsiniz. Özel olay ne olursa olsun, ilişkiniz veya ayrılmanızın uzun vadeli sonuçları olabilir. Bu hafta, aileniz veya sizinle yaşamayan akrabalarınız için planlarınızın gerçekleştirilmesinde bazı ufak sorunlar yaşayacaksınız.

Yengeç, Akrep veya Balık burcunda doğan bir kişiyle ilgili önemli bir ailevi olay olacak. Hafta içi ailenizdeki genç bir kadın ve onun için plan veya beklentiler hakkında hoş olmayan ya da hayal kırıklığı yaratan haberlere ulaşabilirsiniz. Genç bir kadının tatil için veya daha uzun bir süre evinizde kalması mümkündür.

Genç aslan burcu erkekleri çeşitli yaşam koşulları nedenleriyle arkadaşlarından veya meslektaşlarından çevrelerindeki bazı insanlardan uzak kalabilirler. Genç aslan kadınları, şu an yaşamakta oldukları konutu değiştirebilir ya da ev alma gibi bir seçeneği düşünecekler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status