Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (10 Eylül 2018 – 16 Eylül 2018)

Aslan burcu haftalık yorumunda bu hafta daha ciddi veya önemli olayların bazıları, hoş olmayan çatışmalar veya karşıtlıklar yaşadıktan sonra yoluna girer. Ancak bir şeylere karar vermek öyle kolay olmaz, öncesinde bir takım sorunlar çıkaran kişiler olabilir. Ev onarımları ve yenileme için, yeni ekipman satın almak ve hatta yeni bir eve taşınmak için iyi bir hafta geçireceksiniz. Bu hafta geçmişte yarım kalan fikrinizi gerçekleştirme fırsatına sahip olacaksınız, büyük olasılıkla bir erkeğin yardımıyla bu gerçek olacak. Ama şimdi başka öncelikleriniz olacak ve tartışmalar söz konusu olabilir. Bazı insanlar ile fikir ayrılığı yaşamanız olasıdır.

Aslan burcu bu hafta genel olarak, geçmişte yarım kalan bir aşk alevlenebilir ya da aşk hayatında eski sevgiliniz ile bir telefon görüşmesi yapabilirsiniz. Bazı durumlarda, bu sizin evliliğinizin bir sınaması olabilir. Hafta boyunca, yakın ve uzaktaki insanlarla farklı bağlantılar kuracaksınız. Bu hafta yeni tanıdıklar oluşturmak, ortak hedeflere ve ilgi alanlarına dayalı olarak uzun bir süre devam edecek.

Aslan erkekleri yeni bir romantik buluşma ya da başka bir yerdeki bir kadınla romantik bir karşılaşma için iyi bir haftaya sahip olacaklar. Bekar olanlar ilişkiye başlayabilir. Ciddi bir ilişki arıyorsanız, bu sizin haftanız! Aslan kadınları, yürüyüş yapmak, arkadaşlarıyla buluşmak veya yardımsever insanlarla birlikte olup, seyahat etmekle zaman harcayabilir. Size yakın bir anne, büyükanne ya da başka bir kadınla konuşmak, dertleşmek iyi gelebilir.

10 Eylül – 16 Eylül Haftası Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Aslan burcu bu hafta özellikle de Pazartesiden Perşembeye kadar, sosyal ve aşk hayatınızda eğlenceli ve heyecanlı bir şeyler getiriyor. Tek başınıza, eğlence ya da yaratıcılık, hayatınızda yeni ve parlak bir şey için artan arzunuzu tatmin edecek. Sanatsal ve yaratıcı çalışmalarda orijinal atılımlar yapabilirsiniz. Eğer zaten bir partneriniz varsa, farklı bir zevkle karşılaşacaksınız.

Ayrıca Bakınız: Aslan Burcu Eylül Yorumu

Cumadan pazara kadar eğlenmek için ideal ama iş için çok iyi değil. Mutlu, iyimser, cömert ve sosyal hissediyor olmalısınız. Sorumlu bir tutum gerektiren daha ciddi konulara katılmanız gerekiyorsa sorunlar ortaya çıkabilir. Bu hafta genellikle sosyalleşmek ve yeni arkadaşlar edinmek için iyi bir zamandır. Bununla birlikte, yanlış tercihlere veya utanç verici durumlara yol açabileceğinden, standartlarınızı düşürmemek için özen gösterilmelidir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status