Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (1 Ocak 2018 – 7 Ocak 2018)

Aslan burcu haftalık yorumunda bu hafta kendinize ekstra zaman ayırmak isteyerek haftaya başlayabilirsiniz. Özellikle de Pazartesi günü yengeç burcunda meydana gelecek olan dolunay ile birlikte, stresten uzak durmak ve sorumlulukları azaltmak isteyebilirsiniz. Hatta ekstra dinlenmeye ihtiyaç duyabilirsiniz. İzin verilmesi gereken, geçmişten gelen bir konuyu ele alacak ya da başka insanların müdahalesi olmadan bir iş yapacaksınız. Kendi planlarınız üzerine çalışarak, özgür iradenizle bir şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Güneş Salı günü Neptün’ü olumlu bir şekilde etkiliyor ve daha yaratıcı olabilirsiniz. Elinizden gelenin en iyisini yapabilirsiniz. Hafta ortası, ay burcunuzda olacak ve odaklandığınız şey için daha fazla enerji ve coşku yaşayabilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde kararlarınıza sadık kalabilir ve eylemlerinize daha fazla güvenebilirsiniz. Kendiniz için bir şeyler yapmak sizi mutlu edecek. Haftayı fikirleriniz üzerinde çalışarak sona erdirebilir ve daha çekici ve girişken olabilir. Hafta sonu başkaları üzerinde olumlu enerji bırakacaksınız.

1 Ocak – 7 Ocak Haftası Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Aslan burcu için haftanın en iyi günleri Salı, Çarşamba ve Perşembe olacak. Bu hafta toplantı, ziyaret ve daha fazlasıyla ilgili sözlerinizi yerine getirebilirsiniz. 2017 son günlerinde zaman bulamadığınız her şeyi yapmaya çalışacaksınız. Bu hafta ailenizdeki bir kız ya da genç bir kadın için çok önemli bir hafta olacak.

Bu hafta mal, ekipman ve genel tüketim malları ile ilgili ilk bakışta “kazançlı” tekliflerden etkilemekten kaçının. Cevapsız kredi ödeme, vergi veya başka bir şeyden şaşkına dönebilirsiniz. Maddi yönden zor durumlar yaşanabilir. Ancak çeşitli kaynaklardan kazanç elde etme çabanız iyi bir sonuç alacaktır. Bu planda yeni bir şey olabilir, ancak bir karar vermeden önce düşünmek için daha fazla zaman gerekecektir. Aslan kadınları bu hafta ilişkilerinde nişan veya söz kararı alabilirler. Ciddi meseleler konuşulabilir.

Ayrıca Bakınız: Aslan Burcu Ocak 2018 Yorumu

Bu hafta aslan burçları aşk hayatında daha kararlı olacaklar ve sevgilerine sahip çıkacaklar. Genç aslan erkeklerinin ilginç ve başarılı bir hafta geçireceği bir karar ya da söz, gelecekteki bir yaşam değişikliğinin temelini oluşturacaktır. 35 yaşın altındaki aslan kadınlarının yeni bir başlangıç ​​yapacakları veya 2018’deki gelişmeleri belirleyecek önemli bir karar almaları için bu hafta son derece şanslı olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status