Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (1 Ekim 2018 – 7 Ekim 2018)

Aslan burcu haftalık yorumunda bu hafta yakındaki arkadaş çevrenizden veya akrabalarınızdan gelen bir kişi ile ilgili haberler veya etkinlikler sizi memnun edecek. Bu burcun genç temsilcilerinin aşk hayatı kolay olmayacaktır, ancak her halükarda olay büyük bir dram olarak görülmemelidir. Bu yedi günü size verilen her şey, geleceğe yönelik karar vermeden veya harekete geçmeden önce daha ciddi düşünmenizi sağlamak olacaktır. Dünyanın arzularınız ve hayalleriniz etrafında dönmediğini unutmayın. Çevrenizde, arzuları ve hayalleri tamamen sizinkiyle benzer yüz binlerce, milyonlarca insan var. Sonunda, ne mantıklı ve neyin iyi olduğu önceden belirlenmiş olan olur. Bu hafta kader kaçınılmaz olur.

Aslan burcu bu hafta, finansal istikrarınıza, yeni gelirlere ya da çeşitli kaynaklardan kazanılan paraya faydalı olacaktır. Genç Aslan erkekleri bir ayrılık ya da bir önceki aşk ilişkisiyle ilgili bir olayı yaşayacaklar. 35 yaşın üzerindeki erkekler, önemli bir başarı veya etkinlikle ilgili önemli bir olayda neşe ya da kutlamaya vesile olacaktır.

1 Ekim – 7 Ekim Haftası Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Aslan burcu Pazartesi-perşembe arası ilişkilerinizde daha yoğun ve tutkulu hissedeceksiniz. Genel olarak sevdiklerinizle, özellikle de eşinizle daha derin duygular hissetmelisiniz. Bu sevgi ve şefkat için artan arzunuz nedeniyle samimi ilişkiler için iyi bir zamandır. Güçlü bir karmik çekimle gizemli bir çekiciliğinin keyfine varacaksınız.

Ayrıca Bakınız: Aslan Burcu Ekim 2018

Cumadan Pazar gününe Venüs retrosu aşk hayatınızı renklendirmek için gereken ekstra gücü sağlar. İçinde yatan gerilim, konfor bölgenizden sizi zorlayabilir. Bu biraz eğlenceli sosyalleşme veya internet randevusu için daha fazla çaba göstermenize yardımcı olacaktır. Daha fazla ilgi ve sevgiye ihtiyacınız varsa, öncelikle sevgiyi vererek çaba sarfetmek zorunda kalacaksınız. Eğer insanları memnun etmek için kendinizden ödün verirseniz, işler çirkinleşecektir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status