Aslan Burcu Eylül 2020 Aylık Yorumu

2020 yılının Eylül ayında aslan burcu, Bu ay, çok yönlü bir ilerleme için umut edebildikleri zaman, Aslan doğumlulara alkışlar getirebilir. Mesleğinizde bazı verimli fırsatlar ortaya çıkarken, çalışanlar işlerinde terfi alabilir. Çok çalışacak, güçlü bir performansla çıkacak ve işte yüksek verimlilik elde edeceksiniz. Bunlar gelecekte sizi iyi durumda tutabilir.

Sağlık sorunları zaman zaman sabrınızı test edebilir, ancak bunlar çok ciddi olmayacaktır ve bunlarla ilgili gereksiz yere endişelenmenize gerek yoktur. Aile sorunlarının sabırla ele alınması tavsiye edilir.

Aslan Aylık Burç – Eylül, 2020

Aşk İlişkisi: Bu, aşk ve evlilik için ortalama bir ay gibi görünüyor. Evli olma durumunda ayrılma riski vardır; bu yüzden lütfen gerekli önlemleri alın.

Finans: Ekonomik durumunuz istikrarlı olacak. Meslek büyük karlar sağlayabilir. Tasarruflarınızı artırmanız için belki de ideal zaman budur. Bu nedenle, gelecekteki ihtiyaçlarınızı karşılamak için bazı uzun vadeli yatırımlar planlayabilirsiniz.

Kariyer: Yeni teknolojiler size iş yerinde değerli deneyimler sağlayabilir. İş arkadaşlarınızdan da tam destek alabilirsiniz. Bazılarınız farklı bir yere nakledilebilirken, birkaçınızın ofiste bazı sorunlarla karşılaşması olasıdır.

İş: Ticaret senaryosu, iş anlaşmalarında önemli bir ilerleme beklediğinizde parlak görünür. Cesur yaklaşımınız ve alışılmadık düşünceniz buna çok katkıda bulunabilir. Sonuçlar yine de zaman zaman gecikebilir, ancak kesinlikle başarılı olacak ve kalıcı olarak tanınacaksınız.

Profesyoneller: Aslanların profesyonel verimliliği, onları işlerinde büyük boyutlara taşıyabilir. Kontrolünüz dışındaki nedenlerden dolayı sonuçlar gecikse bile, başarıyı ve ilerlemeyi tadacağınızdan emin olabilirsiniz. Bazıları için yeni iş fırsatları ortaya çıkarken, terfi şansı da olabilir.

Sağlık: Soğuk algınlığı veya buna bağlı rahatsızlıklarınız olabilir, ancak bunlar hızla iyileşebilir. Ayrıca, esas olarak yağlı yiyecek tüketimine bağlı olarak sindirim bozukluklarından da etkilenebilirsiniz. Yine de genel olarak sağlıklı ve formda kalacaksınız.

Eğitim: Çalışmalar sorunsuz ilerlemeli ve eğitim arayışlarınıza bir amaç katmalıdır. Öğrenci ve arkadaşlarınızla samimi olmaya çalışın; ayrıca derslerinize odaklanın. Bunlar çabalarınıza daha fazla destek olabilir.

Şanslı tarihler: 7,8,12,13,24,25,26

Şanssız tarihler: 1,4,5,6,14,15,27,28

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status