Aslan Burcu Eylül 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Eylül ayında aslan burcu huzurlu bir dönem olacak. Sözlerin ağırlığını taşıyacak ve şeref kazanabilirsin. Taahhütleriniz hakkında özellikle emin olun, çünkü bunları yerine getirme zamanı. Bu ay bir varlık satın almak için bir fırsat olabilir. İhtiyaç duyulduğunda finansmanı sağlayabilirsiniz. Sosyal hayata karışıp yeni iletişim kurmalısınız. Mesleğinizdeki özel hareketleriniz her koşulda size başarı getirebilir. Tüm aktivitelerde kendinizi esnek kılabilirsiniz. Sağlığınız bu sefer size destek olur. Aktif kalmak için fiziksel egzersizler yapın.

Eylül’de aslan burçları yakın arkadaşınız ya da akrabanız olmayan bir kişinin müdahalesi ile önemli bir finansal başarı elde edersiniz. Böyle bir kişi, bir durumda ya da beklenmedik ya da plansız bir şekilde bir fikir kazanmanıza yardımcı olabilir. Konut veya hane sorunları nedeniyle ev işlerinizde Eylül ayında bir miktar gerilimle hatırlanacak. Böyle şeyler için kullanmayı planladığınız para harcamanız gerekebilir. Bu ay içinde arkadaşınız ya da meslektaşınız olan bir bayan tarafından hoş ya da özel duygular ortaya çıkacaktır. Aslında, bu ay yaşamaya verilen başarı ya da özel olay da sizin kaderiniz üzerinde faydalı bir etkiye sahip olacaktır.

Bu ay sürprizler, bir çocuğun doğumuyla ilgili haberlerle veya akrabalarınızdan veya arkadaşlarınızdan gelen genç bir erkekle ilgili beklenmedik bir olay ile gelebilir. Eylül’deki hoş olmayan haberlerden biri, bir insanın yaşam durumuyla ilgili olacaktır. İşinizde memnuniyeti için vesile olacak. İyi sonuçlara veya karlara ulaşacaksınız. İyi bir performansa sahip olacaksınız ya da sizin için önemli olan övgü alacaksınız.

Bu ay, başka bir topluluğun akrabalarını veya arkadaşlarını ziyareti temsil eder. Tabii ki, insanlar birkaç günlüğüne sizi ziyaret edebilir. Olumsuz ya da kötümser ruh hallerinden kaçının, geleceğiniz hakkında beklentilerinizi endişelenmeyin.

Aslan Burcu Eylül 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Bu ay boyunca aşk hayatın iyi geçecek. Sevgilinizle hızlı bir şekilde anlar ve hislerinizi çok kibarca ifade edersiniz. Eşiniz sizinle birlikte olmaktan mutlu ve şanslı hisseder. İstediğiniz zamanda evlenme şansınız var. Çiftler bu ay bir evlilik konusunda telaşlı olabilirler.

Aslan Burcu Eylül 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Kariyer konusunda iyileşme, bu ay maaşlarınızda bir artış olacak. Ek olarak, işinizi bitirmek için özel izinler alabilirsiniz. İş yerinde bazı insanlar sizi enerjik tutar. İşteki tarafsızlığınız ve görevlerinizi bitirmeye yönelik özveri, sizin için ek kazanç olarak hareket edecektir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status