Aslan Burcu Ekim 2020 Aylık Yorumu

2020 yılının Ekim ayında aslan burcu, Güneş, Aslan burcunun gezegensel efendisidir. Bu ayki tabeladan itibaren 2. Evdedir ve bu Aslan doğumlular için mali cephede belirgin bir ilerleme sağlamalıdır.

Aile hayatınız da belki neşe dolu, çocuklar da mutluluğunuza katkıda bulunacak. Kardeşler aracılığıyla kazanımlar olabilir. Faaliyetlerinizi şimdi büyük bir dikkatle yapıyor ve başarıyor olabilirsiniz. Seyahatler de faydalı olabilir.

Bazılarınız eski araçlarınızı tamir edip işlevsel hale getirebilir. Ama lütfen sinirlenmekten kaçının. Annenizin sağlığı dikkat gerektirebilirken, görüş farklılıkları da onunla gelip gidebilir. Babanızla tartışma riski olduğu için, lütfen dikkatli olun.

Düşmanlarınız size bazı iğneler verebilir, ancak bunlar uzun sürmeyebilir. Ancak beklenmedik şans, birkaçınıza gülümseyebilir.

Aslan Aylık Burç – Ekim, 2020

Aşk ve İlişkiler: Şimdi tatlı aşk olabilir ve aşıklar kendi aralarında çok fazla şefkat ve desteğin tadını çıkarabilirler. Bir kaçınızın hayatında yeni aşk doğabilir bile. Ancak eşler arasında, ancak geçici olarak kalabilecek yanlış anlamalar gelişebilir. Bu nedenle, birbirlerine karşı uyumlu olmaları ve bir alış-veriş politikası benimsemeleri daha iyidir.

Para ve Kariyer: Ekonomik durumunuzda etkileyici bir ilerleme olabilir. Para akışı artabilir. Gelirinizi artırmak için fikirler ve planlar da planlayabilir ve uygulayabilirsiniz. Bu, gelecek için büyük ölçüde tasarruf etmenize yardımcı olabilir. Parasal işlemler de karlı kalabilir.

Sağlık: Uzun süreli rahatsızlıklarınızın bile iyileşme şansı olduğu için fitness endişeleriniz şimdi ortadan kalkabilir. Ancak sağlıklı olmaya devam etmek için gıda alımınızda katı olmanız gerekebilir. Yoga ve meditasyon gibi uygulamalar da sağlıklı ve sağlıklı kalmanıza yardımcı olabilir.

Şanslı tarihler: 4,5,7,8,9,12,13,14,15,17,18,19,21,22,23,26,27,28

Şanssız tarihler: 1,2,3,6,10,11,16,20,24,25,29,30

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status