Aslan Burcu Ekim 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Ekim ayında aslan burcu huzurlu bir dönem olacak. Sözlerin ağırlığını taşıyacak ve şeref kazanabilirsin. Taahhütleriniz hakkında özellikle emin olun, çünkü bunları yerine getirme zamanı. Bu ay bir varlık satın almak için bir fırsat olabilir. İhtiyaç duyulduğunda finansmanı sağlayabilirsiniz. Sosyal hayata karışıp yeni iletişim kurmalısınız. Mesleğinizdeki özel hedefleriniz her koşulda size başarı getirebilir. Tüm aktivitelerde kendinizi esnek kılabilirsiniz. Sağlığınız bu sefer size destek olur. Aktif kalmak için fiziksel egzersizler yapın.

Ekim’de aslan burçları mesleğe gelince, bu ayki çalışmalarınız hakkında özel olmalısınız. İstenen sonuçları almak için iyi bir zaman. Zam almak veya ücretlerinizdeki özel bir artış mümkündür. Tüm genel iletişiminizde çalışmanızı tamamlayın, etkili ve net olun.

Öğrenciler için bu ay mükemmel bir süre olacak. Ders programını tamamlayabilecek ve projelerde çok aktif görüneceksin. Bu, işteki verimliliğinizi artırabilir. Öğretmenlerin beğenileri sizi memnun edecektir. Muhtemelen çalışmalarınızda dikkat dağıtmaya neden olabilecek piknikten veya yolculuklardan kaçınmaya çalışın. Sağlık durumunuz bu ay gayet iyi durumda olacak. Diyabetik kişiler diyetlerinde herhangi bir değişiklik yapmamalı ve aynı şeyi izlememelidir. Sosyal çevrenizle iletişiminiz sizi çok mutlu tutar ve sizde gizli enerjiyi ortaya çıkarır.

Aslan Burcu Ekim 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Bu ay boyunca aşk hayatın iyi geçecek. Sevgiliniz sizi hızlı bir şekilde anlar ve hislerinizi çok kibarca ifade edersiniz. Eşiniz sizinle birlikte olmaktan mutlu ve şanslı hisseder. İstediğiniz kişi ile evlenme şansınız var. Çiftler bu ay bir evlilik telaşı yaşayabilir.

Ayrıca Bakınız: Aslan Burcu 2019 Yorumu

Aslan Burcu Ekim 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Kariyer iyileştirme ve bu ay maaşlarınızda bir artış olacak. Ek olarak, işinizi bitirmek için özel izinler alabilirsiniz. Yöneticinizden tanınma ve övgü almak sizi enerjik tutar. İşteki tarafsızlığınız ve görevlerinizi bitirmeye yönelik özveri, sizin için ek varlıklar olarak hareket edecektir. Finansal olarak, hedefleriniz doğru bir şekilde yerine getirilecektir. Ev içi kullanımda yeni kazanımlar sizi tatmin edecektir. Aylık bütçenizi etkilemeden tüm finansal gereksinimlerinizi karşılayabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status