Aslan Burcu Ekim 2017 Yorumu

2017 yılının Ekim ayında aslan burçları yaz aylarının son gününde yaşadıkları kalp kırgınlıklarını artık geride bırakacaklar. İlişkiniz yaz aylarında özellikle de Ağustos 2017’de bitmiş olabilir ve büyük bir duygusal çöküntü yaşamış olabilirsiniz. Bu durum sizi aşktan küstürmeyecek. Tam tersi aşk hayatınızda yaşanacak pozitif gelişmeler ile birlikte aşka tekrar inancınız olacak. Bunun yanı sıra kariyer anlamında da bu ay aslan burçları çok radikal kararlar alabilirler. Kendinizi yenilenmiş, adeta tekrar hırslı ve rekabete hazır hissedeceksiniz.

Ekim ayının başlarında aslan burçlarının aile hayatlarında bazı problemler olabilir. Özellikle 5 Ekim tarihinde gerçekleşen dolunay aslan burcu olan kişilerin sorumluluklarından şikayet etmelerine, aile bireyleri ile zıtlaşmalarına yol açabilir. Ancak Ekim ayının özellikle ilk haftası tartışmalardan uzak durmaya çalışın. Kendinizi ilişkilerde biraz geri çekin ve sakinleşmeyi bekleyin.

Ekim ayının ortalarında aslan burcu sosyal yaşantısı ile bazı problemlere karşı tepkisiz kalabilir. Özellikle 10 Ekim tarihine kadar sabrettiyseniz, bu tarihten sonra sinirler yatışacak ve ikili ilişkilerde sular durulacak. Patronlarınızla da aranızda iletişim sorunları, anlaşmazlıklar olabilir. Ancak bu ay sizin için öyle hızlı geçecek ki, hiçbir şey anlamayacaksınız. Tabi etrafınızda meydana gelecek bazı olaylara karşı üzüntü duyabilirsiniz.

Ekim ayı sonlarına doğru parasal sorunlar azalmaya başlayacak. Yine ilişkilerdeki problemler de ayın ilk günlerindeki gibi olmayacak. Özellikle ekonomik yönden ayın sonlarında aslan burçları biraz da olsa rahatlayacaklar. Ayın başındaki sorunları ayın sonuna kadar taşımak yerine, çözüm odaklı olmalı, bir şeyleri uzatmamalısınız. Yoksa bu ya sizin için son derece kısıtlayıcı, gergin geçebilir.

Aslan Burcu Ekim 2017 Aşk Yorumu

Sevgilisi olan aslanlar Ekim ayında partnerleri ile güven problemleri yaşayabilirler. Özellikle eski sevgililer ya da eski defterler yüzünden ilişkinizde bu ay büyük problemler olabilir. Aslan burcu ilişkisinde geçmişe perde çekemezse, Ekim ayı çok zor geçecek. Hatta geçmişte bir şeyler yaşamış olduğunuz birinin tekrar karşınıza çıkması, kafanızı karıştırabilir ve sizi tuhaf hislere sürükleyebilir. Ancak hislerinize güvenerek yanlış yapmaktan kurtulacaksınız. Üzerinize baskı kurulması ise sizi yıldırabilir.

Yalnız olan ve bekar aslan burçları bu ay aşk hayatlarında bir şeylerin değişmeye başladığını fark edecekler. Özellikle Ekim ayının ortalarında karşı cinse olan güveniniz yeniden gelecek ve tekrar aşk yaşamaya kendinizi hazır hissedeceksiniz. Ancak arkadaş ortamınıza da ilgi göstermeniz gerekebilir. Bu ay aşk konusunda yeni başlangıçlar için temeller atılabilir. Sizinle ilgilenen birileri varsa, şans vermek isteyebilirsiniz.

Evli olan aslan burçları sosyal yaşantılarında mutlu olabilirler. Ancak aile hayatlarında işler pek de öyle olmayacak. Eşiniz ya da eşinizin ailesi ile aranızda sürtüşme olabilir. Bazı yanlış anlaşılmalar yüzünden araya soğukluk girebilir. Eşiniz ile yaşadığınız sorunları geçmişte bırakmanız ve sabırlı olmanız sizin için en hayırlısı olacak. Ancak onun üzerinize baskı kurmak istemesi yüzünden sosyal çevrenizle evliliğiniz aranızda denge kurmak zor olabilir.

Aslan Burcu Ekim 2017 Kariyer Yorumu

Aslan burçları Ekim ayı iş ve kariyer alanında ortak işlerde yer almak ve grup çalışması yapmak zorunda kalabilirler. Her ne kadar iş hayatında kendi özgürlüğünüze düşkün olsanız da, başkaları ile birlikte çalışmaya mecbur kalabilirsiniz. Ancak parasal konularda ufak problemleriniz olabilir. İş hayatındaki bazı aksaklıklar sizin kazancınızı da etkileyebilir. Eğer henüz gençseniz, bir şeyleri düzene sokmak zor olabilir. Tecrübelerinizin az olması sebebiyle başka insanların yardımına ihtiyaç duyabilirsiniz.

Aslan burçları Ekim ayı parasal konularda ayın ilk aylarında yaşadıkları problemleri ayın sonlarına doğru aşacaklar. Birine borç verdiyseniz, geri ödeme konusunda mağdur bırakılabilirsiniz. Ancak birilerinin bu ay size destek vermesi en hayırlısı olacak.

Aslan Burcu Ekim 2017 Sağlık Yorumu

Ekim ayında aslan burçlarının sağlıklarında bir değişiklik olmaması ile birlikte, ufak tefek sağlık problemlerini çabuk aşacaklar. Özellikle deri hastalıkları ya da cildinizin zarar görmesi konularında temkinli olun. Ufak cilt problemleri ile karşılaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status