Aslan Burcu Aralık 2020 Aylık Yorumu

2020 yılının Aralık ayında aslan burcu, görünüşlerinde ve kişiliklerinde bazı büyük değişikliklere tanık olabilirler. Bu dönemin özellikle finans konusunda sizin üzerinizde önemli bir etkisi olabilir ve bir kaçınız kendinizi bazı sağlam yatırım planları düşünürken bulabilir. Planet Jupiter, banka kredisi almanız gerektiğinde veya mevcut borçlarınızı kapatmak istemeniz durumunda size yardımcı olabilir. Artık servetin hafife alınamayacağını ve kişinin onu kazanmak ve korumak için çok çalışması gerektiğini de anlayabilirsiniz.

Aşk ve ilişkiler: Venüs ve Mars’ın olumlu etkisi nedeniyle artık havada aşk olabilir. Bu zamanda, fiziksel bir aşktan ziyade, doğası gereği tamamen özverili ve ruhsal olan ilahi bir aşk bekliyor olabilirsiniz. Bununla birlikte, gelecekte bir yanlış anlaşılmayı tetikleyebilecek siz veya partneriniz tarafından bazı sert sözler söylenebilir; bu nedenle, bu tür konuşmalardan veya eylemlerden kaçının.

Finans: Bu dönem bazılarınızın aile yaşamında bazı önemli değişiklikleri beraberinde getirebilir ve kaşlarınızı kaldırmanıza neden olabilecek bazı aile harcamaları olabilir. Bununla birlikte, çocuklarınıza, ebeveynlerinize, kardeşlerinize ve son olarak ama en önemlisi eşinize para harcamak isteyebilirsiniz. Küçük kardeşleriniz sizden bir miktar mali yardım bekleyebilir, bu yüzden sadece borç vermeye değil, aynı zamanda mali sorunlarını çözmelerine yardımcı olacak tavsiyelerde bulunmaya da hazırlıklı olun.

Kariyer: Bu ay çalışanlar için umut verici görünüyor. Yaşlılarınız sizi işyerinde tanıyabilir ve bu güveninizi artırabilir. İş seyahatleri bile aradığınız sonuçları verebilir. Ancak çok egoist ve otoriter olmamak önemlidir. İş yerinde çok şey biliyor olabilirsiniz, ancak ideal olarak alçakgönüllü kalmalısınız ve bu uzun vadede size yardımcı olmalıdır. Gezegen Venüs’ün konumu, en azından bazılarınız için evden çalışma fırsatları olabileceğini gösteriyor.

İş: Ortaklık işleri şu anda pek tatmin edici olmayabilir. Seyahatlerde ve iş anlaşmalarında da çok fazla başarı olmayabilir. Eğlence endüstrisindeyseniz veya sanat alanındaysanız, orta düzeyde bir başarı bekleyebilirsiniz. Yapılacak herhangi bir iş anlaşmanız varsa, bunları şehrinizde veya memleketinizde yapmak daha iyidir, çünkü bu tür anlaşmalar yapmak için uzak bir yere seyahat etmekten daha yararlı olabilir.

Bakınız: Aslan 2021 Yorumu

Profesyoneller: Aslan burcu profesyonelleri doğaları gereği görkemli ve egemen olabilirler, ancak sıkı çalışmaları bu ay gereken takdiri görmeyebilir. İş yerindeki bazı kıdemliler sizi onlar için bir rakip olarak görebilir ve sizin için engeller yaratmaya çalışabilir. Seyahatler, ayın büyük bir bölümünde Mars ve Güneş’in konumlandırılması nedeniyle bazı zorluklar da getirebilir, bu nedenle, uygun olan yerlerde vizelerin onaylanmasında veya seyahat için bilet rezervasyonu yaptırmada gecikmeler yaşayabilirsiniz.

Sağlık: Bu sefer sağlığınız iyi görünüyor ve herhangi bir önemli sorun öngörülmüyor, ancak Mars’ın Balık burcundan geçişi birkaç durumda bazı küçük ağrılara, çürüklere veya kesiklere neden olabilir. Bu nedenle, zindeliğinize iyi bakmanız ve herhangi bir riskli aktiviteden veya kızarıklıktan kaçınmanız önerilir. Besleyici yiyecekler yemek ve günlük olarak bazı fiziksel egzersizler yapmak zinde ve sağlam kalmanıza yardımcı olabilir.

Eğitim: Öğrenciler bu zamanı kendileri için biraz zor bulabilirler. Bazıları sanki hayalleri ve özlemleri bir bulutun altına girmiş gibi hissedebilir. Motivasyon eksikliği, eğitim arayışlarını da bir dereceye kadar engelleyebilir. Hem okuldaki hem de üniversitedeki öğrenciler, Jüpiter ve Mars’ın yerleştirilmesi nedeniyle bu ay boyunca gidişatı zor bulabilirler. Şimdi hedeflerinizde katı olmamak, bunun yerine akışa uyum sağlamak ve günlük derslerinizi ve ödevlerinizi başarısız olmadan bitirmeye çalışmak daha iyidir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status