Aslan Burcu Aralık 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Aralık ayında bir ilerleme ayı olabilir. Genel olarak gelişmeler olabilir. Ancak, her ne olursa olsun, işleri özenle ele almak zorunda kalabilirler ve herhangi bir ihmal, onları kişisel, profesyonel ve sosyal olan tüm cephelere pahalıya mal olabilir. Ekonomik yönden ayakta durma ve güvenilirlikleri hakkında aslan burçlarının soru sormalarına neden olabilir. İsteklerini yerine getirmek için gayretle çalışabilirler ve bu iyi olabilir ve onlara tatmin sağlayabilir. Uzun süredir devam eden davalar şimdi rahatça sona ermektedir, hoş bir zamana sahip olabilirler, iletişim kurabilir ve yeni yabancı bağlantılarla karşılaşabilirler. Ailenizle yapacağınız geziler onlara keyifli bir mola verebilir. Şimdi sağlıklı ve formda hissedebilirsiniz.

Aralık’ta aslan burçları bir mali belgeyi, sözleşmeyi veya ödemeyi yapmak zorunda kalacağınız bir kişi veya kurumla bir anlaşmazlık olacaktır. Genel olarak, Aralık ayında aile bütçesinde para ile ilgili bir istikrarsızlık döneminden geçeceksiniz. Bu nedenle harcamalarınıza dikkat edin ve iyi planlayın. Bu ay, uzun zamandır aradığınız eviniz için önemli bir satın alma işlemi yapacaksınız. Bu isteği gerçekleştirmek için muhtemelen Yeni Yıl tatillerini kullanacaksınız. Bu ay içinde, birçoğunuz,  Yengeç, Akrep veya Balık burcunun işareti altında doğmuş bir kişinin sahip olabileceği yatırımlara dahil olacaksınız.

Aralık ayında, bir tür kazayla ilgili hoş olmayan bir durumla karşılaşacaksınız, bu da işyerinde veya yaşadığınız yerdeki sorunla sonuçlanacak. Bu mahkeme veya davalar için olumsuz bir ay olacaktır. Bu ayın iyi deneyimlerinden bazıları, işten beklenmedik paralar, ek profesyonel katılımlar veya bazı finansal kurumlar aracılığıyla sağlanacak.

Aralık ayında, siz veya ailenizden genç bir kadının almayı planladığı seyahat planlarında bir değişiklik yaşayacaksınız. Bu ay evden uzaktaysanız, ayın sonunda tatil nedeniyle hoş bir fırsat olacak. Bu ay, bir geziyle veya başka bir şehirden insanlarla bağlantıya sahip olan genç  Aslan kadınlarının planlarında çeşitli değişiklikler olabilir.

Aslan Burcu Aralık 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Evlilik ilişkisi ve aile bağının ay boyunca güzel olması bekleniyor. Eş ve çocuklar ile mutlu bir ilişkiniz olur, aile saadeti artar. Aslan burçları yakın oldukları kişiyle gerçek aşk olarak adlandırılabilecek şeyi deneyimleyebilir. Bazıları da lükse önem verebilir, öncelikler değişebilir. Bekar olanlar ruh eşi olacak kişiyle tanışabilir, umutsuzca aşık oldukları ve onları hayat-ortakları olarak yapmaya karar verdiklerinde, mutluluğa dönüşebilir.

Ayrıca Bakınız: Aslan Burcu 2019 Yorumu

Aslan Burcu Aralık 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Bu ay para meseleleri için güçlü bir dönem olması muhtemeldir. Aslanlar tüm finansal ihtiyaçlarını karşılayabilir, kendi emrindeki servetle görevlerini yerine getirmeye çalışırlar ve ayrıca gelecek için de bazı tasarruflar yaparlar. Çok karlı yatırımlar tercih edebilir ve rahat, stressiz bir yaşam sürdürebilirler. Aslan burçları kariyer cephesinde tatmin edici bir gelişme görebilir. Olağanüstü bir performansla ortaya çıkabilirler ve bazı zorlu ödevleri tamamlayabilirler, diğerlerini nefret ederek bırakabilirler. İş arkadaşlarıyla iyi uyum sağlamak ve iş yerine düzenli ve dakik olmak için iyi olabilirler. Küçük meselelerin onları rahatsız etmesine izin verilmemelidir, aksi takdirde duygusal stresle karşı karşıya kalabilirler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status