Aslan Burcu Aralık 2017 Aylık Yorumu

2017 yılının Aralık ayında aslan burcu bu ay duygularınızı kontrol etmekte daha güçlü olacaksınız. Mars, 9 Aralık‘ta su grubundan Akrep burcuna giriyor. Duygularınızı çok daha iyi bir şekilde yönetebilir ve motive olabilirsiniz. Duygusal ihtiyaçlara yönelebilir, destek sisteminizi güçlendirebilir ve önem verdiğiniz insanlara daha fazla destek olabilirsiniz. Evde veya aileyle ilgili konularla ilgilenebilir, en iyi bildiğiniz yerlerde veya sizi güvende hissettiren insanlarla daha fazla zaman harcayabilirsiniz. Ayrıca, neredeyse bir yıldır mücadele ettiğiniz bir konuda yaklaşık bir yıl sonunda sonuç almaya odaklanacağınız bir zaman olabilir.

Venüs 1 Aralık‘ta yay burcuna giriyor ve Merkür 3 Aralık‘ta Yay burcunda geriliyor. Önümüzdeki haftalarda, sevdiklerinizle, hayatınızdaki kişiyle ve kalbinizle olan bağınızla mücadele edebilirsiniz. Eğlenmek için daha fazla zaman isteyebilirsiniz. Ancak eğlenmeye fazla odaklanıp sorumluluklarınızın kaymasına izin vermeyin. Bazen olgun hissetmeyebilir ve ilişkilerde yıkıcı taraf olabilirsiniz. İstemediğiniz halde dikkatleri çekebilir veya istediğiniz dikkatten yoksun olabilirsiniz. İş ve sosyal hayat arasında biraz orta yer bulmaya çalışın.

Satürn, 19 Aralık‘ta toprak grubu olan Oğlak burcuna giriyor. Satürn 2020 yılına kadar Oğlakta olacak ve 21 Aralık tarihinde sizin hükümdarı olan Güneş, Oğlak burcuna giriyor. Bu geçiş, iş hayatınız, günlük yaşamınız ve sağlığınıza odaklanıyor. Gerçekten tutkulu olmadığınız bir iş yaptıysanız, daha fazla memnun kalabilirsiniz ve iş hayatında değişiklik olabilir. Uğraştığınız işlerden memnun değilseniz radikal bir şekilde değişiklik yapmaya odaklanmaya çalışın. Yaptığınız şey için tutkulu olduğunuzu düşünüyorsanız ve işleri doğru şekilde yapıyorsanız, daha fazla fırsat ve ödülün kilidini açabilirsiniz. Ayrıca, günlük yaşamınızı düzene sokmak, sahip olduğunuz her saniyeden en iyi şekilde faydalanmak için çalışabilir ve sağlığınıza odaklanabilirsiniz. Bu ay yaşam tarzınızı iyileştirin.

Venüs, 25 Aralık Oğlak burcunda katılıyor ve bu geçişi çabucak hissetmeye başlayabilir ve sevdiğiniz işe odaklanabilir ve daha üretken olabilirsiniz. Yeni bir iş sizin için daha hayırlı olabilir. Sevdiğiniz işlerle uğraşmak isteyeceksiniz.

Dolunay 3 Aralık‘ta ikizler burcunda oluşuyor ve geleceğinize, sahip olduğunuz hayallere daha fazla odaklanabilirsiniz. Hayatta nereye gittiğiniz konusunda bir takım belirsizlikler hissedebilirsiniz. Hayallerinize ulaşmak için daha yakın olmak için hayatınızda bazı değişiklikler yapmanız gerektiğini hissedebilir veya daha gerçekçi olmak için bir rüyadan vazgeçmeniz gerektiğini hissedebilirsiniz. Ancak bu tür bir karar vermek için en uygun zaman değil . Arkadaşlıklarınızı da gözden geçirmek isteyeceksiniz.

18 Aralık günü Yay burcunda yeni bir ay meydana geliyor. Merkür retrosu olacak ve bu ikinci şans için iyi bir zaman olabilir. Sizin için bu, eski bir hobi ya da eski bir aşkla yeniden bağlantı kurmak, sevdiğiniz şeylerle tekrar ilgilenmek veya sevdikleriniz için zaman ayırmak, içinizdeki çocuğunu yeniden keşfetmek, yaratıcı bir projeyi yeniden gerçekleştirmek veya eski bir yaratıcı girişime tekrar şans vermek anlamına gelebilir.

Aslan Burcu Aralık 2017 Aşk ve İlişkiler Yorumu

16 Aralık ve 17 Aralık tarihlerinde aşk hayatında bazı önemli konular gündeme gelebilir. Bunun yanı sıra bu tarihlerde birine tekrar şans vermeyi düşünebilirsiniz. İlişkisi olan kişiler ise iş hayatına daha fazla ağırlık verdikleri için partnerlerine fazla zaman ayıramayabilirler.

Aslan Burcu Aralık 2017 Kariyer ve İş Yorumu

9 Aralık ve 10 Aralık tarihlerinde iş hayatında önemli bir değişiklik sizleri bekliyor olacak. Radikal bir karar alarak iş hayatınıza yeni bir yön vermek isteyebilir, gerçekten sevdiğiniz işi yapmak isteyebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status