Aslan Burcu Ağustos 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Ağustos ayında aslan burcu akrabalarınızla ilgili beklenmedik bir olay nedeniyle bir yolculuğa ihtiyaç duyulacaktır. Bu ay, bazı genç aslan burçları kendi memleketlerini terk edip yeni bir hayata başlayacaklar ya da başka bir şehirden bir insanla evlenecekler. Şimdi, çoğunuz için, miras mülkiyeti ile ilgili taahhütler olacak, bunun için bakım (eğer bir çiftlik varsa) onarım gerekebilir. Ağustos ayı iş, eğitim veya kariyer açısından verimli bir ay olacaktır. Yeni fırsatlar ortaya çıkacak ya da yeni bir fikrin gerçekleşmesi ile ilgileneceksiniz. Profesyonel olarak, iyi ilişkilere sahip olacaksınız ya da İkizler, Terazi veya Kova burcu olan insanlar sayesinde başarılı olacaksınız. Su işaretleri (Balık, Yengeç veya Akrep) insanlarının da meslek veya iş gelişiminize olumlu etkisi olacaktır.

Ağustos’ta aslan burçları şimdi çeşitli nedenlerden ötürü bugüne kadar ertelediğiniz bir erkeğe bir taahhütte bulunmanız gerekecek. Ağustos, genellikle önemli hedefleriniz ve planlarınız üzerinde faydalı bir etki yaratacaktır. Özellikle daha ciddi dikkat gerektirir. Para konusunda bir takım riskler alınabilir. Bir belge ile almanız veya işlem yapmanız gerekecek beklenmedik parayla ilgili endişeler olacaktır. Sağlığınız veya sevdiğiniz birinin sağlığı da para harcamayı gerektirecektir.

Bu ay aslan burcu erkeklerinin önemli kararlar vermekten kaçınmaları gerekecek. Yargı veya yasal konular da beklediğiniz gibi gerçekleşmeyecektir. Yeni girişimler gecikmelere, erteleme ve daha fazlasına maruz kalacaktır. Genç aslan kadınları, kıskançlık, aldatma, ortaklardan birinin gerçek duygularının yokluğu veya güvensizlik ile ilgili aşkta duygusal zorluklar yaşayacaklardır.

Bu ay kimlik ve başarı kazanmanız için uygun bir ay olacaktır. Çabalarınız olağanüstü sonuçlar verecek ve itibarınızı artıracaktır. Tüm görevlerinizi yerine getirecek ve sevdiklerinizle birlikte tatil gezilerine katılabilirsiniz. Yaşam tarzınızı iyileştirecek yeni satın almalarınız olacaktır. Akrabalarınız destekleyici ve ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda yardım sunmaya hazır olacaktır. Sosyal iletişiminizde iyi bir gelişme olacaktır. Tüm genel eylemleriniz muzaffer olur ve en az çaba ile iyi sonuçlar elde edersiniz. İşinizde dikkatsiz olmaktan kaçının ve herhangi bir taahhüt vermeden önce iki kez kontrol edin. Sağlık durumu bu ay daha iyi olur.

Aslan Burcu Ağustos 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Bu ay, eşinizle görüşürken daha dikkatli olmanız gerekiyor. Sizin bakış açınız yanlış anlamalar yaratabilir. Mevcut durumdan çok memnun olamazsınız. Sabırlı olun ve olumsuz düşünceden kaçının. Çiftler bu ay normal aşk hayatına öncülük edecekler. Daha fazla ilgi ve alaka göstermeniz, sorumluluk almanız ilişkinizi güçlendirecek.

Aslan Burcu Ağustos 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Bu ay, varsa ödenmemiş borçlarınızı temizlemelisiniz. İhtiyacınız için iyi bir danışman olacaksınız, bu da size finansal faydalar sağlayabilir. Yükselen masraflarınız için iki kez düşünmeniz gerekebilir. Bu ay beklemede olan harcamaları ertelemek zorunda kalabilirsiniz, çünkü paranızı tasarruf etmenize yardımcı olur. Bu ay, iş hayatında taahhütlerden uzak durmanız daha iyi olur. Sözlü taahhütler veya yazılı yorumlar sizi riske atabilir. İşlerin gereksiz yere ertelenme şansı vardır. Sorunları etkili bir şekilde ele almak için sürekli çabalarınız gerekecektir. Yaklaşan veya beklenen çalışmaları düşünmek yerine sadece mevcut çalışmanıza odaklanın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status