Aslan Burcu 2019 Yorumu (Aşk Hayatı, Kariyer, Para ve Sağlık)

2019’da aslan burcunu neler bekliyor? Aslan burcunda bu yıl işleri doğru yapacak ve gelecek için hedefler belirleyeceksin. Bütün hüzünlerin yok olacak. Hedeflerinizi tek tek takip etmeli ve daha çok çaba göstermeye, sıkı çalışmaya başlamalısınız. Olağanüstü bir yükselişin keyfine varacaksınız. Ailede birkaç yanlış anlaşılma ve akrabalarla görüş ayrılığı için risk vardır. Ani kazançlar için olasılıklar olasıdır. Ancak, doğru zamanda alınan doğru kararlarla, kararlılığınız ile zorlu durumların üstesinden gelebilirsiniz.

2019 yılında aslan burcu yıl içinde çok fazla kişisel sözünüz ve sorumluluğunuz olmadığını hissedebilirsiniz. İlk birkaç ay, hem sevgi hem de finansal olarak arkadaşlara ve ilişkilere daha fazla odaklanıyor ve yılın başlarında bir başka kişi ile gelecek birkaç sürpriziniz olabilir. Haziran ayından Ekim ayına kadar kişisel gelişim için en verimli aşamadır, burada daha fazla enerjiniz var.

Aslan Burcu 2019 Kariyer, Para ve İş Hayatı Yorumu

Bu yıl profesyonel yaşamınız için uygun olacaktır. Belirsizliğin yakında ortadan kalkacak ve iş yerinize güven duyacaksınız. İşe dahil olanlar iyi kar elde edeceklerdir. Yeni ortaklıklar olabilir ve yeni iş fırsatları kaydedebilirsiniz. Yeni insanlarla işlemler yaparken dikkatli olun. Yılın başlangıcı olumlu olsa da, konsantrasyonunuz Nisan ayında daha sonra üstesinden gelebileceksiniz. Belirlenen hedeflerinizi karşılamadığınız için kendinizi strese sokmayın. Belirsizliğinizle engelleri ve test sürelerini aşacaksınız. Yılın ikinci yarısında beklenen sonuçları alacaksınız. Mart ve Nisan aylarında temkinli davranmanız ve akıllıca davranmanız gerekir.

Bu yıl, mali cephede dalgalanmalarla karşılaşabilirsiniz. Rahu’nun 2019 yılından sonra yerleştirilmesi, hayatınızı finans ve para kullanımı açısından etkileyebilir. Mart 2019’dan sonra kredi başvurusunda bulunabilirsiniz ya da talepte bulunabilirsiniz. Yatırım fonlarına yatırım, ani kazanç hisseleri ve alanları verimli olur ve beklenen kar elde edilir. İyi bir para akışı olur. Mayıs 2019’dan Ekim 2019’a kadar, kaçınamayacağınız aile ve yakın iş ortaklarının refahı için harcamanız gerekebilir.

Aslan Burcu 2019 Eğitim Hayatı

Bu yıl, iyi notlar almak için daha fazla çalışmaya odaklanmanız tavsiye edilir. Konsantrasyon hızıyla karşılaşabilirsiniz. Lise ve mezuniyet seviyesinde olanlar, geleceğine karar vereceğinden, sınavlarda başarılı olmak için çalışmaları ciddiye almalıdırlar. Konuların önemli bölümlerini yarıyıl veya akademik yılın sonuna doğru ezberlemeyi zor bulabilirsiniz. Yani, akademik yılın başlangıcından veya dönemden iyi çalışın.

Aslan Burcu 2019 Sağlık Yorumu

Bu yıl sağlık sorunlarınızdan kurtulmak için uygun görünüyor. Kasık bölgesi ve hipertansiyonda ağrı veya rahatsızlığa dikkat edin. Yoga yapın ya da meşgul olmayı sevdiğiniz insanlarla geçin. Bir şekilde, hipertansiyonu ele almanıza ve sağlık sorunlarını yönetmenize yardımcı olabilir.

Aslan Burcu 2019 Aşk Hayatı ve İlişkiler Yorumu

2019 yılı bir ilişkide olup olmadığına karar vermenize yardımcı olacaktır. Yakın zamanda ilişki profilinizi değiştirdiyseniz, aşk hayatınızda bir duraklama olabilir. Savaşmak için doğal yeteneğe sahip olduğunuzdan, direnç sunabilirsiniz. Aceleci kararlar daha sonra geri tepebilir, önemli kararlar almaktan kaçının. İlişkinizde birkaç ayar yapmak zorunda kalabilirsiniz. Ocak ve Şubat aylarının çoğu aslan, diğer insanlarla ve kişisel yaşamınız üzerindeki etkileriyle ilgilenir. Bu yıl 1-9 Ağustos tarihleri arasında, yeni insanlarla tanışırken, bu grup için bir karışıklık ya da gizem olabileceğinden, doğru seçimler yapmak zor olabilir.

Aslan Burcu Ocak 2019 Yorumu

Bu ayki durumlara yeni bir özgünlük duygusuyla yaklaşacaksınız. Yani ya tuhaf bir şey arıyor olacaksınız ya da eski ilişkilerle garip şeyler denemek isteyeceksiniz. Bu, dikkatli olmamanız halinde sizi bir sürü belaya sokabilir! Elbette, herkes seni seviyor ve iyi bir sebeple. Sen sevimli bir insansın! Sadece bazı zamanlar sahte gibi görülüyor, çünkü kendinizi kandırmayın. Ne olursa olsun, muhtemelen hem aşk hem de kariyer durumlarında her zamanki gibi keyifli haberler olabilir. Mutlu Yıllar!

Aslan Burcu Şubat 2019 Yorumu

Birinin sevgilisi olmak istiyorsan, bu ay ne dediğin dikkat et. Ön yargılarını kıran biri ile birlikte olabilirsin. Bu çatışmaların önemli ilişkiler içinde olması muhtemeldir. Sevgililer gününde sürprizler yapan biri hayatında olabilir. Bu yıl daha romantik geçebilir.

Aslan Burcu Mart 2019 Yorumu

Şu anki ekonomide hiç kimse onun işinden endişelenmemeli, ama bu ay maddi yönden çaresizlik olabilir. Bununla birlikte, muhtemelen kazançlı iş ve kişisel çıkarların arasında seçim yapmak zorunda kalacaksın.

Aslan Burcu Nisan 2019 Yorumu

Etrafınızdakilere stresli ve öfkeli olabilirsiniz, çok fazla baskı altında hissediyorsunuz, bunun için fazla endişelenmeyin. Sevdiklerinizi ve iş arkadaşlarınızdan bir süre uzak kalmak, duygularınızla iletişim kurmanız için bir fırsat olabilir. Cidden, şimdi daha içe doğru bir yol almalısın. Yeni fikirlerin beyninize doğru yol almasına izin vermelisiniz. Bundan sonra, dünyayı yeni bir görünümle karşılayabilirsiniz.

Aslan Burcu Mayıs 2019 Yorumu

Bu ay sizin için gerçekten önemli olan hiçbir şey yok, bu bir rahatlama olmalı, o yüzden sanırım bir şeyler yapmam gerekecek. Ayın ilk birkaç günü için karamsar hissedebilirsin. Şu anda, muhtemelen çalışmakta zorluk çekeceksiniz. Birkaç gün sonra çok sıcak ya da sevecen bir havada olabilirsin. İşler bundan sonra toparlanıyor. İddialı, dinamik kendinize dönmeli ve eğlenmeye hazır olmalısınız!

Aslan Burcu Haziran 2019 Yorumu

Bu ay eğlenmek için fazla zamanınız olmayacak ve bu sizi gerçekten sarsıcı bir ruh haline getirebilir. Kariyeriniz ve aileniz tüm zamanınızı alıyor olabilir ve etrafınızdakilerin tarzınızı sıkmaya çalıştığını hissedebilirsiniz. Bazı insanlar sadece tüm hayatınızı onlara adamanızı bekler. Yaz resmi olarak geldiğinde, ilişkilerinizi ve kariyerinizi yeniden düşünürken kendinizi bulabilirdiniz.

Aslan Burcu Temmuz 2019 Yorumu

Bazı şeyler geçen aykiyle aynı olacak. Aslında, her şey o kadar çok tanıdık geliyordu ki, geçen ayki verileri okuduğundan emin olmak için kontrol etmem gerekiyordu. Parlak, esprili, dinamik ve kendini herkese çekebileceksiniz. Kendi içine kapanma riski hala var. Bazılarınız arkadaşlarınızı idealize etme eğiliminde olacaksınız, fakat bununla ilgili yanlış bir şey yok!

Aslan Burcu Ağustos 2019 Yorumu

Doğum günün kutlu olsun! Bu, gerçek anlayışların mümkün olduğu yılın zamanıdır. Yani, kendinize biraz zaman ayırın. Bu da bir partiye gitmek için harika bir zaman! Çoğunuz tüm yıl boyunca ilgi odağı olmayı seviyorsunuz, ama bu daha parlak bir şekilde parlayacağınız yılın zamanı. Büyüleyici, açıklayıcı ve iddialı olacaksınız. Bazılarınız doğal olarak konuşmalara hakim olma eğilimindedir.

Aslan Burcu Eylül 2019 Yorumu

Çoğunuz bu ay iyi bir ruh halinde olacaksınız, belki de tüm ay değil, en azından bir kısmında. Yengeç burcunda doğmuş olsaydınız, diğer insanlarla ay sonuna doğru kolayca ilerleyebilir ve iyi çalışabilirsiniz. Ama en önemlisi muhtemelen rahatlamak isteyeceksiniz. Aynı zamanda karizmatik, özgüveni yüksek ve çevrenizdeki herkesi etkileyebileceğiniz enerjiniz olabilir.

Aslan Burcu Ekim 2019 Yorumu

İşler bu ay çoğunuz için daha sakin ilerleyebilir. Her zamanki gibi esprili, dinamik ve çekici olacaksın! Her zaman size ne kadar acı çektiğinizi söyleyen insanlarla çok sıkılabilirsiniz. Ancak endişelenme! Ayın son haftasında çok fazla iş ile uğraşabilirsin Durumun kontrolünü ele almanız gerekecek ya da işler kontrolden çıkabilir.

Aslan Burcu Kasım 2019 Yorumu

Eğer ayın başında, eğer şanslıysanız, neşeli ve formda olacaksınız! Bazılarınız çekicilik ve karizma dolu olacak, ancak diğerleri gergin olacak ve açıkça düşünmek zor bir zaman geçireceksiniz. Muhtemelen iyi bir sebepten ötürü öfkeden uzaklaşabilirsiniz. Eğer enerjinizi yanlış şeylere harcarsanız, sadece hayal kırıklığına uğramış ve bitkin olacaksınız ve bu ay boyunca sizleri daha da tartışmaya açacaktır. Endişe etmeyin! Tatil için zamanında daha iyi bir ruh halinde olmalısınız.

Aslan Burcu Aralık 2019 Yorumu

Bazılarınız gerçekten baştan çıkarıcı bir ruh halinde olabilir. Tatil alışverişinizi yaparken, otoparkta bir kavgaya girmemeye çalışın. Çoğunuz için her şey ayın ortasından sonra daha konforlu olmalıdır. Bazılarınız iyi haberler bekleyebilir. Bir kariyer artışı elde edebilir ve hayatın zor problemlerine kolay çözümler bulabilirsiniz. Bir otorite figürü veya daha yaşlı bir kişi size fayda sağlayabilir.

YORUMLAR

  1. Milka dedi ki:

    Şubat ayı ruh eşimle tanışma ve ağustos ayı evlenme ayım olacak.

  2. Star dedi ki:

    Umarım bu yıl bana düşer 2018 uğursuz yıllarımdan biri kimse tarafından sayılmamak canımı yakıyor umarım 2019 yıl bana uğurlu gelir.

DMCA.com Protection Status