Aslan Burcu 2018 Yorumu (Aşk Hayatı, Kariyer, Para ve Sağlık)

2018’de aslan burcunu neler bekliyor? Aslan burcunda bu yıl belirli zorluklar ile mücadele edebilir ve karışık olaylar içerisinde kalabilirsiniz. Kötümserlik ve olumsuz düşünceler artabilir. Özellikle sosyal çevrenizde davranışlarınız tepki çekebilir. Bu yıl bir takım olumsuz düşünceler sebebi ile etrafta zaman zaman gerginlikler yaratabilirsiniz. Ayrıca, kompleksler ve endişeleriniz bilinçaltında artabilir. Bu da sizi daha fazla stres altına sokabilir.

2018’de gereksiz yere sizi engelleyebilecek bir takım sorunlar ile de karşılaşabilirsiniz. Ya da bazı beklentilerinizden hayal kırıklığı olması söz konusudur. Bu yıl zihninizi temizlemek için önemli bir süreç olacak. Tüm negatif düşünceler ve endişeleri zihninizden arındırmalı, daha pozitif olmaya gayret etmelisiniz. Bu şekilde gelecek zamanların planlanmasına yardımcı olur. Eski fikirler işe yaramayabilir ve bu nedenle 2018‘de mesleğinizin yanı sıra kişisel hayatınızı da yeniden başlatmanız gerekebilir. Bazı başlangıçlar sizin için daha hayırlı olacak. Eskiye takılı kalmak size zarar verecek.

Aslan Burcu 2018 Kariyer, Para ve İş Hayatı Yorumu

2018 yılı boyunca çok aktif bir kariyer döneminiz olacak. Tek fark, başarı yolunuzun çalışma şeklinizi değiştirmeden gelmeyeceğidir. Yeniliklere açık olmalısınız. Sadece sıkı çalışmak baskıyı artıracak ve kafanızda endişelere yol açacak. Aslan burçları yeni seçenekleri gözden geçirmedikçe önemli ilerleme olmayacak. 2018, iş tanıtımı, sosyal ağ oluşturma ve işyerinde yeni girişimler ve fırsatlar için daha fazla çaba gerektiriyor. Arka planda kalmanız ve takımınızın ve üstlerinizin sizin adınıza çalışmasına izin vermeniz gereken zaman. Çalışma ve yetkileri artırmamak hayırlı olacak.

Kariyerinizi geliştirmek için gösterilen çabalar önümüzdeki 4-5 yıl boyunca ilerleme kaydetmenizde temel oluşturacak. Bazı yeni hedefler belirlemeniz gerekiyor. Yeni yatırımlar, ek masraflar ve tam güven vermeyen riskli işlemlerden kaçınılmalıdır. Etkili bir şekilde, maliyetlerinizi azaltmanın yanı sıra, faaliyetlerinizdeki risk seviyesini azaltmak da daha iyi olur. İş ortamı Temmuz ve Ağustos 2018 boyunca sizi gerebilir. Patronunuzla tartışmaktan kaçının. Bu süre zarfında tartışmalardan kaçınmalısınız. Ekim 2018 sonrasında kariyerde genel bir iyileşme olacak ve sorunlar bitecek. 6 Ekim’den Kasım 2018 ortasına kadar kariyerde şanslısınız. Bu sırada işyerindeki herhangi bir büyük değişiklik veya riski geride bırakmanız gerekir. Çünkü bu sırada yanlış karar almanız yüksek olasılıktır.

Aslan Burcu 2018 Aşk Hayatı ve İlişkiler Yorumu

Aşk ve ilişkiler için 2018 yılı olumsuzluklara işaret ediyor. Evliliğinizin dışında veya düzenli bir ilişki dışında fiziksel bir ilişki arayışının olasılığı mümkündür. Ancak ilişkinize zarar vermemek için her türlü hatadan kaçınmalı ve temkinli davranmalısınız. Ekim ve Kasım 2018 boyunca aslan burçları aşk hayatında bazı garip ve kararsız gelişmeler yaşayabilirler. Bu süre içinde yeni bir ilişki başlangıcı da tahminler arasındadır.

Genel olarak, 2018 yılı istikrarlı ilerleme ve muhtemel karamsar olasılıklar sonrasında Ekim ayına kadar zorluklar getirecektir. Hayat için olumlu bir bakış açısı yakalarsanız, iyi bir ilerleme mümkündür. Mayıs ve Ağustos 2018 arasında özel bir çaba faydalı olacaktır.

Aslan Burcu Ocak 2018 Yorumu

Ocak ayı kariyer için olumlu bir döneme işaret ediyor. İş sahipleri için, maddi menfaatler ve işte ilerleme belirtilmiştir. Yeni projeler ortaya çıkabilir. Rakipleriniz arasındaki kıskançlık yüzünden çalışma ortamını zorlaştırabilir. Ancak sağlığınıza da dikkat etmeli, stresten uzak durmaya gayret etmelisiniz. Hukuki konular cebinize zarar verebilir. Dolayısıyla, bu dönemlerde bu gibi meselelerden uzak durmanız tavsiye edilir. Kariyerinizin daha iyi bir şekilde büyümesi için, iş yerinde herhangi bir çatışmadan dikkatle kaçınmalısınız. Sağlığın iyileştirilmesi için harcamalar muhtemeldir.

Aslan Burcu Şubat 2018 Yorumu

Şubat ayı sizin için rekabette bir yükselişe işaret ediyor. Mesleğinizde ilerlemeyle, meslektaşlarınız rolünüzü üstlenmek üzere etkilenebilir ve kıskançlık yapabilirler. İşyerinde kıskançlık yüzünden çıkan kavgaları önlemek için iyi davranmalısınız. İş arkadaşlarınıza daha iyimser olmak daha fazla kar getirebilir. Eşinizin bu dönemde ani ruh hali değişiklikleri ilişkide değişkenlik gösterebilir. Ek girişimler size kazanç sağlayabilir. Çalışma alanınızda yeni olanaklar söz konusudur.

Aslan Burcu Mart 2018 Yorumu

Mart ayında ilişkinizde sorunlar bitiyor ve daha mutlu bir ilişki sürdürüyorsunuz. Eşiniz olağandışı ilerleme gösterebilir. Bu aynı şekilde onu kısa bir süre gururla doldurabilir. İş yolculukları verimli olmaya dönüşebilir. İş ortaklığı, parasal yardımların yanı sıra temel para getirisine dönüşebilir. İş alanında gelişme olasılığı yüksektir. Para kazanma önünde birkaç tıkanıklık belirtilmiş. Para kazanırken akılca davranmalı ve para ile ilgili sorumlulukları en üst düzeyde ele almalısınız.

Aslan Burcu Nisan 2018 Yorumu

Nisan ayında birikimleriniz bir anda artmaya başlayabilir. Şansınız dönmeye başlayacak. Yeni maddi kazançlar ortaya çıkabilir. Maneviyat duyguları da ağır basıyor. Hatta yeni manevi eğilimleri benimsemeye doğru eğilebilirsiniz. Kişiliğiniz genel olarak bir gelişme görebilir ve hayatta daha cesur olabilirsiniz. Kariyer istikrarlı kalacak.

Aslan Burcu Mayıs 2018 Yorumu

Mayıs ayında dine, derin öğrenmelere ve manevi yolculuklara eğileceğinizi gösteriyor. Genel servet, birikimler, kariyer alanında önemli bir ilerleme olacak. Güneş, size inanılırlık, liderlik ve bilgeliği lütuf ediyor. İşinizde bir değişiklik olabilir ya da çalışma şartlarınız farklı olabilir. Evde dengesizlik zihinsel strese neden olacak. Oysa sosyal statü yükselişi kendinize güveninizi artırabilir. Geçici işiniz kalıcı olabilir. Mülk edinmek, ileride anlaşmazlıklara yol açacak.

Aslan Burcu Haziran 2018 Yorumu

Haziran ayı parasal anlamda aslan burcuna umut vaat ediyor. Kariyer alanında olağanüstü bir büyüme olacak. Yeni proje beklenmedik kazanımlarda rol oynayabilir. Aile büyüklerinden iyilik göreceksiniz. Muhtemelen iş yerinde takdir kazanacak ve yükseleceksiniz. Bol kazanç, artan gelir ve yüksek maaş sizi memnun edecek. Bu dönemde ev içinde uyum için biraz zaman harcamanız gerekir.

Aslan Burcu Temmuz 2018 Yorumu

Temmuz ayı temkinli bir dönemi belirtir. Finansal kayıp olasılıkları vardır. Ancak genel ilerleme engellenmeyebilir. Nakit akışı tatminkar kalabilir ancak dikkatli bir şekilde harcama yapılmalıdır. Hayırseverlik için bağış yapmak duygusal düzeyde faydalı olabilecek. Tanıdıklarınızla samimi ilişkinizi koruyun. Ancak, her türlü aşırı tedbirden kaçının.

Aslan Burcu Ağustos 2018 Yorumu

Ağustos ayında en parlak yanınızı ortaya çıkaracak bir büyüme ve ilerleme olacak. Paranızı dikkatli bir şekilde yönetmek ve finansal kayıplardan kaçınmak için bilginizi kullanabilirsiniz. Refah için daha dikkatli olmaya ve önlemler almaya ihtiyacınız olabilir. Mevsimsel rahatsızlıklar harcamaya neden olabilir. Karizmanız sosyal açıdan bir düşüş gösterebilir. Genel olarak pasif bir ay gibi görünüyor.

Aslan Burcu Eylül 2018 Yorumu

Eylül ayında çok sabırlı olmalısınız. Sağlıkta yaşanan sıkıntılar önceki aylardan beri sürebilir. Yavaş yavaş, sağlığınız ve kazanç kayıpları toparlanabilir. Sosyal statü gelişebilir ve muhtemelen sosyal hayatta harcamalar yapacağınız bir ay olacak. Sağlığınız için daha iyi seçimler yapmalı ve dikkatli olmalısınız.

Aslan Burcu Ekim 2018 Yorumu

Ekim ayı yoğun geçecek ve cesur yanınız ortaya çıkacak. Sosyal hayatta daha fazla insan ile tanışabilir ve ilgi odağı olabilirsiniz. Akrabalarınızın da maddi durumları bu ay iyileşebilir ve zenginleşebilirler. Mali ve manevi büyüme olacak. Finansal durum daha da güçlenebilir. Bu dönemde parasal varlıkları mal mülk satın almak için harcayabilirsiniz. Kariyer istikrarlı kalabilir. Seyahat de ufukta görünüyor.

Aslan Burcu Kasım 2018 Yorumu

Kasım ayında kendinizi çok güçlü hissedeceksiniz ve öz güveniniz artacak. Liderlik yetenekleriniz size iş hayatında yeni fırsatlar getirebilir ve meslektaşlarınız arasında saygınlık kazanabilirsiniz. Ek olarak, iş arkadaşlarınızla çatışmalara neden olabilecek büyük otorite nitelikleriniz öne çıkabilir. Yeni sorumluluklar ve terfi söz konusu olacak.

Aslan Burcu Aralık 2018 Yorumu

Aralık ayında son derece enerjik olacaksınız. İş yerinde uzman pozisyonunuzu sürdürebilirsiniz. Şöhret yükselişi ve tanınırlık söz konusu olacak. Stresten uzak durun ve zihinsel baskıdan kaçının. Bu ay yeni eğitimler alabilir ya da eğitimde kendinizi yükseltmek isteyebilirsiniz. İşverenler için, ekstra kazanç olacak. Yeni çabalarda başarı olasılığı fazla görünüyor. Arkadaş grubunuz bu ay artabilir. Genel olarak, bu ay olumlu enerjiler ve gelişmeler getirecek.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status