Kahve Falında Askı Görmek

Falda askı görmek, sizin için en hayırlısı neyse onun olacağına yorumlanır. Bir konuda çok fazla tereddüt yaşıyor olabilirsiniz. Özellikle kararsız kalmanız çevreniz tarafından da eleştiriliyor olabilir. Ancak şu günden sonra neyin doğru neyin yanlış olduğunu anlayacaksınız. Hayatınız için en hayırlısı ne ise o kararları almakta zorluk çekmeyeceksiniz. Sizi zor durumda bırakan biri hayatınızdan çıkabilir.

Kahve falında askı görmek, bazı fal yorumcuları tarafından hayatınıza yeni bir yön vereceğinize yorumlanır. Eğer işinizden memnun değilseniz, değiştirmek için gereken fırsatı ve cesareti yakalayabilirsiniz. Ya da eğitim hayatında bazı problemleriniz varsa, gündeminizde bunlar olacak ve eğitim hayatında önemli adımlar atmak için artık kendinizi hazır hissedebilirsiniz. Bekar kızlar için bu sembol hayallerinin prensi ile tanışmak olarak da yorumlanır. Tam da yıllardır hayalini kurduğunuz özelliklerde bir talibiniz çıkabilir ve bu kişi ile evlenebilirsiniz.

Kahve tabağında askının anlamı, hayatınızın düzene girmesi demektir. Eş dost tarafından henüz bazı konuların netleşmemesi tarafından eleştiriye maruz kalıyor olabilirsiniz. Ancak yakında şans sizden yana olacak ve hayatınızı en nihayetinde düzene sokacaksınız. Düzenli bir gelir elde etmeye başlayabilirsiniz. Ya da sağlam bir ilişkiye de başlama söz konusu olabilir. Hayatınızda eksik olan bir konu çözüme kavuşacak.

Kahve falında askı ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status