Kahve Falında Asansör Görmek

Falda asansör görmek, psikolojik yönden yaşanılacak bazı sıkıntıların habercisidir. Şu günlerde ruh halinizde iniş ve çıkışlar olabilir. Çok sakinken bir anda gerilebilir ve öfkelenebilirsiniz. Özellikle etrafınızdaki insanlar ile bazı iletişim eksiklikleri ya da yanlış anlaşılmalar yüzünden gergin anlar söz konusu olabilir. Bu nedenle, sükunetinizi korumakta ve her türlü tartışmadan uzak durmakta fayda var. Tabi, içerisinde bulunduğunuz durumlar da ruhsal değişikliklere yol açabilir. Kendinizi hayata karşı çaresiz ve yalnız hissediyor olabilirsiniz. Geleceğe karşı karamsar bakmaktan vazgeçmelisiniz. Bunun yerine elinizdeki fırsatları değerlendirmeli, elinizdeki imkanların kıymetini bilmeli ve sevdiklerinize karşı daha iyimser olmalısınız.

Kahve falında asansör görmek, bazı yorumcular tarafından negatif olarak yorumlanır. Bazen bu sembolün hayatınızın tepe taklak olması, dengelerin bozulması ve her şeyin kötüye gitmesinden dolayı zor bir süreç geçirileceği söylenir. Ancak pozitif yorumlamanızda fayda vardır. Her inişin bir çıkışı olduğunu unutmayın ve zor bir durumda olsanız dahi, bunun her daim böyle gitmeyeceğini hatırlayın. Bunun için de çaba göstermek ve olayları pozitife çevirmek sizin elinizde olacak. Ne olursa olsun, hayallerinizden vazgeçmemelisiniz.

Kahve fincanında asansör şekli çıkması, yanında yer alan sembollerle değerlendirilirse daha doğru manalara gelir. Eğer pozitif yorumlanırsa, iş ya da eğitim hayatında yükselişe geçebilirsiniz. Bu da üzerinize daha fazla sorumluluk yüklenmesi olabilir. Ancak maddi yönden kaygılarınızdan kurtulacaksınız. Sadece uğraştığınız işler veya özel hayatınız ile ilgili bazı sorunlar kafanızı kurcalayacak. Asansör figürünün yanında insan da varsa, bir insan size yardım eli uzatacak ve bu kişi sayesinde yolunuz aydınlanacak. Alacağınız bir yardım sayesinde, hayallerinizden uzak kalmayacaksınız.

Kahve tabağında asansör sembolünün anlamı, hane içerisinde dengelerin bozulması, akrabalar arası anlaşmazlık ev küslükler olarak yorumlanabilir. Ya da parasal konularda tartışmalar olabilir. Özellikle miras konusu gündeme gelebilir. Hane içerisindeki gerginlikler aile içi huzurunuzu da etkileyebilir. Bir müddet akrabalarınız ile didişmemeye gayret etmelisiniz. Yoksa uzun süreli kırgınlıklar olabilir ya da kalbinizi kıracak sözler işitebilirsiniz.

Kahve falında asansör ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer figürlerin de anlamlarını öğrenmek için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status