Kahve Falında Armut Görmek

Falda armut görmek, kolay yoldan para kazanmak gibi bazı girişimlerden kaçınmanız yönünde bir uyarıdır. Özellikle haram mal ve paradan uzak durmalısınız. Yoksa yakın zamanda sizi zor durumda bırakacak olaylar gelişebilir. Helal yoldan para kazanmaya devam ettiğiniz sürece aile içi huzur ve iç huzurunuz artacak. Maddi yönden her ne kadar sıkıntı yaşıyor olsanız da, çaresizlik sizi yanlış yapmaya yöneltmemelidir. Çünkü şu günlerde bazı üçkağıtlar yaparak para kazanmanızı teklif eden ya da bahis gibi kötü alışkanlıklar ile paranızı katlamanızı öneren kişiler olabilir. Ya da siz bu gibi düşünceler aklınıza getirebilirsiniz.

Kahve falında armut görmek, fal yorumcuları tarafından elinize geçecek paranın helal olması durumunda bereketinin artması şeklinde yorumlanır. Aynı zamanda kısmetiniz açılabilir ve hayat size güzel şeyler sunabilir. Gebe bir kadının falında bu sembolün çıkması, kız evladı olacağının işareti olarak yorumlanır. Eğer bekar bir insanın falında armut şekli çıkarsa, çok yakında evlilik için kolları sıvayabilir ve sevdiği insan ile yüzük takabilir. İlişkiler yakın zamanda ciddi aşamaya geçecek. Hatta bekar kızlar sürpriz bir evlilik teklifi de alabilirler.

Kahve falında armut gibi bereketi sembolize eden meyvelerin çıkması, hem evli hem de bekarlar için hayırlı anlamlara gelir. Bolluk, bereket, sevgi ve huzuru simgeleyen armut, aynı zamanda saf duyguların temsilcisidir. Bu nedenle, kötülükten uzak durmaya gayret edin. Başkalarının hakkını yemekten bilhassa kaçının. İç huzurunuzun her daim iyi olması için bazı kararları alırken bencillik yapmamanızda fayda var. Empati yaparak düşünmeye özen gösterin. Gelecek ile ilgili planlarınızda da aceleci davranmak yerine daha temkinli olun. Alacağınız yanlış kararlar yine sonunda sizi üzebilir.

Kahve tabağında armut şeklinin anlamı, hane içerisinden birini ziyarete gideceğini simgeler. Bu kişi ile özellikle görüşmek isteyebilirsiniz. Hatta haneden bir akrabanıza bir konuda danışmak fikriniz de olabilir. Bu kişi uzakta olduğu için kısa bir yolculuk sizi bekliyor olabilir.

Kahve falında armut ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda gördüğünüz diğer sembollerin de anlamlarını öğrenmek için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status