Kahve Falında Arapça Harfler Görmek

Falda Arapça harfler görmek, dostunuz olduğunuz kadar düşmanınızın da olacağınızı unutmamanız gerektiğini işaret eder. Her ne kadar çevreniz tarafından sevilen ve sayılan biri olsanız da; iş, eğitim ya da özel hayatınızda sizi kıskanan ve sizin başarılarınızı kabullenemeyen biri olabilir. Bu kişiler kötü niyetlerini yüzünüze karşı belli etmeseler de, er ya da geç size bir kötülükleri dokunabilir. Hatta işlerinizin aksaması için bazı kötü planlar içerisinde olabilirler ve dost gibi yaklaşıp sizi yanlış yöne sürüklemek isteyebilirler. Bu sebeple, şu günlerde dost ve düşmanlarınızı iyi ayırt etmenizde fayda vardır. Yoksa mutluluğunuz yarım kalacak ve bir anda kendinizi tuzak içerisinde bulacaksınız.

Kahve falında Arapça harf görmek, el attığınız her işin yarım kalması ve mutlu sona erişememesi nedeniyle hevesinizin adeta gursağınızda kaldığına yorumlanır. Öyle ki, ne iş hayatınızda ne de özel hayatınızda bazı kararlar alıp yarattığınız fırsatlar sonrasında sizin aleyhinize dönüyor. Üzerinizde nazar olabilir ve bu kötü enerji işlerinizin ters gitmesine sebep olabilir. Sizin iyiliğinizi istemeyen kişiler de aklınızı bulandırabilirler. Kem gözlü kişilere karşı temkinli olmalısınız. Bu kişiler aslında size öğüt vermek yerine hayatta başarısız olmanızı istiyorlar.

Kahve fincanında Araf harfleri çıkması, evinize giren bir insanın size karşı fesatlık beslediğine yorumlanır. Bu kişi sizin aile içi huzurunuzu kaçırabilir. Hatta aile bireyleri arasında da laf getirip götürerek arayı bozmak için çeşitli hainlikler içerisinde olabilir. Bu nedenle size söylenen her lafa inanmadan önce aslını araştırın. Doğru olup olmadığını öğrenin. Yoksa bu laflar sonrasında biri ile tartışma içerisine girebilirsiniz. Tartışmalar beraberinde büyük sorunları getireceği için her türlü konuda sükunetinizi korumanızda fayda vardır. Yoksa haksız yere sevdikleriniz ile aranız açılabilir.

Kahve tabağında Arap harfinin anlamı, haneden aile fertleri ile sizin aranızdaki bağı ve mutluluğu kıskanan birine işaret eder. Bu akrabanız geçmişte de size ya da ailenize karşı hainlik veya kötü planlar yapmış olabilir. O kişi ile yeniden konuyor olsanız da, başınıza bir sorun gelmemesi için ailenizden uzak tutmak isteyebilirsiniz. Bu kişi hanede sürekli bir sorun yaratıyor olabilir. Bu da uzun vadede sizin sinirlerinizi yıpratabilir ve sabrınız kalmayabilir.

Kahve falında Arapça harf ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumuna bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status