Kahve Falında Antilop Görmek

Falda antilop görmek, hiç ummadığınız bir anda elinize geçecek olan yüklü miktar paranın habercisidir. Maddi yönden sıkıntılarınız varsa, tez vakitte paranızın artması ile birlikte bu sorununuz ortadan kalkacak. Ya da yeni bir kazanç kapısı sizler ya da aileniz için aralanabilir. Finansal yönden sorunlarınızın bitmesi hayatınızın diğer alanlarına da olumlu yönde yansıyacak ve bazı ertelediğiniz şeyleri alma fırsatınız olacak.

Kahve falında antilop görmek, şans oyunlarında da talihin dönmesi anlamına gelir. Şansınız açılacak ve özelikle parasal yönden büyük fırsatlar elde edebileceksiniz. Sürpriz bir yerden de para gelebilir. Falına bakılan kişinin finansal yönden hayalleri gerçekleşebilir.

Kahve tabağında antilop anlamı, aile içinde parasal sorunların bitmesi, sofranızın bereketinin artması, elinizdeki paranın miktarında artış demektir. Elinize geçecek para çok hayırlı gelecek. Hayal kırıklığınız olan biri varsa, bu kişiden de haber alabilirsiniz. Özellikle iş konusunda bir yerden haber bekliyorsanız, yakında kulağınıza bu haber gelecek.

Kahve falında antilop ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status