Kahve Falında Anfora Görmek

Falda amfora görmek, sizi çekemeyen bir insanın dedikodunuzu yapması anlamına gelir. Bu kişi hakkınızda yalan yanlış bazı sözler söylüyor olabilir. Öğrendiğiniz zaman moraliniz çok fazla bozulabilir. Özelikle bu kişinin size iftira atması söz konusu olabilir. Ancak sabırlı olmalı, sizi tanıyan insanların bu söylemlere inanmayacağını bilerek, temkinli olmalısınız.

Kahve falında amfora görmek, aynı zamanda sabrın taşması anlamına da gelir. Bir insana karşı uzun süredir biriktirdiğiniz öfkenizi artık tutmakta sorun yaşayabilirsiniz. Sizin sabrınızı adeta deneyebilirler. Sizinle uğraşan insanlar ile mücadele etmek psikolojik olarak sizi yoracak, ancak bu kişilere karşı yenilgi elde etmeniz de mümkün.

Kahve tabağında anfora anlamı, hanede gıybet yapan bir insanı işaret eder. Sizi ve ailenizin mutluluğunu çekemeyeni hatta arada laflar taşıyan kişiler olabilir. Evinize giren bir insana karşı temkinli olun. Bu kişi sizden aldığı lafları başka insanlara taşıyor olabilir.

Kahve falında anfora ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status