Kahve Falında Amerika Kıtası Görmek

Falda Amerika kıtası görmek, uzun süredir çok fazla yoğun olan fal sahibinin artık kendine de vakit ayırmak isteyeceği anlamına gelir. Kendiniz için bir şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Bir süredir sorumluluklarınız çok fazla olmuş olabilir. Hem iş ya da eğitim hayatında, hatta özel hayatınızda sürekli bir koşuşturma ve temponun olması sebebi ile bir süre yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Bunun için de seyahat etmek gibi bazı planlarınız olabilir. Herkesten bir müddet uzaklaşmak, yaşadığınız yerden kısa süreliğine ayrı kalmak size iyi gelecektir. Yoksa sizin gerginliğiniz ve stresiniz etrafa da yansıyacak. Eğer tatil planı yapar ve kafanızı dinlerseniz, işleriniz ile daha verimli bir şekilde uğraşabileceksiniz. Arada kendinizi de ödüllendirmelisiniz.

Kahve falında Amerika kıtası görmek, bazı yorumcular tarafından uzun süredir hasretini çektiğiniz insanlar ile buluşacağınızı simgeler. Bir süredir yurt dışında yaşayan akraba ya da dostlarınız varsa, onların ziyaretinize geleceği haberini alabilirsiniz. Ya da sevdiğiniz insan ile hayatınızdaki yoğunluktan dolayı çok fazla görüşemiyor ve özlüyor olabilirsiniz. Hayat koşulları sizi sevdikleriniz ile bir süreliğine ayrı kalmanız zorunda bırakabilir.

Kahve Falında Güney Amerika Kıtası Görmek

Bu sembol falına bakılan kişinin uzak diyarlara gitmek ve hatta herkesten kaçıp uzaklaşmak istediği anlamına gelir. Artık çevrenizdeki ortamdan sıkılmış olabilirsiniz. Artık şansınızı yurt dışında denemek istiyor olabilirsiniz. Hatta Amerika’ya gitmek gibi hayalleriniz varsa, bu hayallerinizi ertelemeyin ve bu doğrultuda çabayı elden bırakmayın. Hayallerinizin peşinden koştuğunuz takdirde, pişmanlık duymayacaksınızdır.

Kahve tabağında Amerika kıtasının anlamı, hane içerisinden uzakta yaşayan bir akrabanın sizi ziyarete gelmesi demektir. Tabi, falına bakılan kişi de uzakta yaşayan akraba ya da dostlarını ziyarete gitmek isteyebilir. Bazı özlemler bir süreliğine son bulacak.

Kahve falında Amerika kıtası ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status