Akrep Burcu Temmuz 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Temmuz ayında akrep burcu için istikrarlı ve çok yönlü başarı ile olumlu bir dönem olacaktır. Farklı kaynaklardan beklenmeyen finansal kazançlar alabilirsiniz. Sosyal çevrenizde yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Zorlu denemelerden sonra gerçek partnerinizi bulma şansınız var. Şüpheli olaylar ailede gerçekleşebilir ve her türlü maddi rahatlığın tadını çıkarırsınız. Yeni satın almalarınız olabilir ve rakipleriniz üzerinde zaferden memnun hissedebilirsiniz. Seni memnun edecek olan keyifli gezilere gidebilirsin. Tüm çabalarınız verimli olacak ve ilerlemenize katkıda bulunacak. Sağlık durumunuz iyi olacak ve genellikle bu ay aktif olacaksınız.

Temmuz’da akrep burçları bu ay ya da yıl sonuna kadar eski planlarınızı düzeltir ya da gelecekteki hedefleriniz hakkında yeni plan projeler yapabilirsiniz. İyi bir hazırlık ve maksimum konsantrasyon gerektirecek bu ay önemli bir toplantı, röportaj, sunum yapacaksınız. Bir süredir üzerine çalıştığınız bir proje varsa bu ay ilgi görebilir. Bu ay, arkadaşlarınız, meslektaşlarınız veya akrabalarınızdaki yeni kişiler ile iyi geçinebilirsiniz. Pek çok akrep burcu da yeni bir evcil hayvan sahibi olabilirler.

Temmuz ayında, muhtemelen başka bir şehir veya ülkede yaşayan veya çalışan bir akraba ile ilgili bir toplantı, ziyaret olabilir. Uzun süredir görmediğiniz ve özlem duyduğunuz biri ile bir araya geleceksiniz. Çevrenizdeki birinin yaşamı hakkında paylaşacakları her şey doğru olmayabilir. Birinin size karşı yalan söylediğini öğrenebilirsiniz.

Temmuz size kaçırılan fırsatları fark etme şansı getirecek. Unutulmuş veya çalınmış şeyler bulmanız zor olabilir. Bu ay bir arkadaşınızdan veya iş arkadaşınızdan yararlı tavsiye veya bilgi alacaksınız. Umarım bundan faydalanırsını. Beklenmedik bir şekilde, artık uzun bir yolculukla ilişkili geçici komplikasyonlarınız olabilir. Gecikmeler ya da tökezlemeler, insanlara uzaktan bağlı olan parayla ilgili de ortaya çıkabilir.

Bu ay seyahat ediyorsanız, bu gezi için ihtiyacınız olacak tüm belgelere ve paraya dikkat edin. Temmuz, beklenmedik bir hamilelikle ilgili bir olayı veya haberi tasvir etmektedir. Olası taahhütler mirastan, emekli maaşından, satıştan ve daha fazlasından para almakla ilgili olabilir. Bu ayda, diğer insanlarla olan finansal ilişkileriniz konusunda dikkatli olun. Böyle bir durum ve zorunluluk ortaya çıkarsa, sözleşme veya başka bir belge ile kendinizi güvende tutun. Çocuğunuzla ilgili özel beklentiniz, gerçekleştirilmesindeki zorluklar veya engeller nedeniyle hayal kırıklığına yol açabilir.

Akrep Burcu Temmuz 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Bu ay aşk hayatın için güzel bir ay olabilir. Yeni bir ilişkiye girebilirsin. Hayatını geçirmek istediğin kişi ile tanışabilirsin. Herkesi memnun edecek, evde samimi bir atmosfer koruyacaksınız. İlişkisi olanlar geleceğe dair planlar yapabilirler. Eşiniz destekleyici ve yardımcı olacak ve keyifli bir aile hayatının tadını çıkaracaksınız.

Akrep Burcu Temmuz 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Bu ay, finans elde etmek için yeni bir yol bulabilirsiniz. Finansal olarak rahat olacaksınız ve yatırımlarınız iyi getiri kazanacak. Tüm çabalarınızdan faydalanacaksınız. Evinizin iç mekanını yenilemek ve cazip mobilya temin etmek için para harcayabilirsiniz. Zekanız, bu ay kariyerinizde mükemmel ilerlemelere yol açacaktır. İş yerinizde huzurlu ve mutlu bir atmosferin tadını çıkarırsınız. İş arkadaşlarınız rutininizde size destek olabilirler. Tüm görevlerini zamanında yerine getireceksin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status