Akrep Burcu Şubat 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Şubat ayında akrep burcu kariyer sorunları olabilir, ancak bunu ailenize yüklemeyin. Onların hatası gibi göstermek yerine farklı çözüm önerilerine kulak verin. Venüs, 10 Şubat‘ta balık burcuna giriyor. Bu nedenle hobilerinize ve yapmayı sevdiğiniz şeylere daha fazla zaman ayırmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca kalbinizle başkalarının gönlünde daha fazla yer edinmenin tadını çıkarabilirsiniz. Sosyal çevrenizde ilgi artabilir ve dostluklar önem kazanabilir. Aşk hayatında daha fazla sevecen ve romantik olabilirsiniz. Eğer bekarsanız hayatınıza girecek insandan çok fazla ilgi isteyebilirsiniz. Ancak birine bağlanmak konusunda da kararsız olacaksınız. Bir ilişkide olanlar, ilk tanıştığınızda hissettiğiniz duyguları tekrar hissedebilir veya aranızdaki kıvılcımı yeniden ateşlemek için çalışabilirsiniz.

Merkür 17 Şubat‘ta balık burcuna giriyor ve Güneş 18 Şubat’ta balık burcuna geçiş yapıyor olacak. Daha yaratıcı olduğunuzda ve hayatta en çok keyif aldığınız şeyleri yaptığınızda mutlu olacaksınız. Daha sağlıklı ve pozitif yönde odaklandığınız şeylerde başarı elde edebilirsiniz. Daha sevimli ve eğlenceli olabilir ve hobilerinizde zaman harcamak veya sevdiğiniz insanlarla birlikte olmak için daha fazla zaman isteyebilirsiniz. Yapmayı sevmediğiniz şeylerden daha çabuk sıkılabilirsiniz ve çabucak odak kaybedebilirsiniz. Bu nedenle odaklanmaya devam etmek için yaratıcı enerjinizi kaybetmemeye çalışın. Daha cömert ve tatlı görünebilirsin.

15 Şubat günü kova burcunda bir güneş tutulması meydana geliyor. Bu yüzden evde veya ailede konularda yoğunlaşabilirsiniz. Ev hayatınızı iyileştirebilir, evinizi daha davetkar hale getirebilir, ev tamir işleri üzerinde çalışabilirsiniz. Yaşam alanınızı düzenleyebilir, taşınabilir veya emlak fırsatları üzerinde çalışabilirsiniz. Aileyle birlikte görüştüğünüz insanlarla daha fazla vakit geçirebilir, bir aile toplantısı planlayabilirsiniz. Kendinize daha fazla rahatlama ve duygusal olarak destek verebilirsiniz. Kendinizi güvende hissettiğiniz kişilerle görüşmek iyi gelebilir. Güneş tutulmaları yeni aylara karşılık gelir ve öncesi ve sonrası altı aya kadar etkileyebilir.

Akrep Burcu Şubat 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Akrep burcu için Şubat ayında aşk hayatı ve ilişkilerde en iyi günler 16 Şubat  ve 17 Şubat olacak. Venüs, Neptün ve Uranüs’ün aşk hayatınızı oldukça canlandırıcı yapacağını öngörüyor. Eşinizle olan ilişki romantizmle dolu, ancak kaprisli olacaktır. Ancak eşiniz sevgi alevini yakmaya devam edecektir. Hamilelik şansları Şubat 2018’de parlak görünüyor. Bekar olanlar henüz ilişkiye hazır hissetmeyebilirler.

Akrep Burcu Şubat 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Akrep burcu için Şubat ayında para, kariyer ve iş hayatında en iyi günler 8 Şubat, 9 Şubat ve 10 Şubat olacak. Zorlu çalışmalarınızın yüksek makamlar tarafından tanınacağını ve fırsatlarla ve parasal yardımlarla ödüllendirileceğini öngörüyor. Aileniz için yeterli zamana sahip olacak şekilde iş önceliklerinizi yeniden düzenleyebilirsiniz. Kariyerinizde ilerleme kaydederken bundan keyif alacaksınız. Tatil için de yeterli zaman bulabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status