Akrep Burcu Ocak 2021 Aylık Yorumu

Akrep Burcu Aylık Burç – Ocak 2021

2021 yılının Ocak ayında akrep burcu, bu ay evlerinde ve sosyal ilişkilerinde iyi değişiklikler bulacaklar. Venüs 2. evde olacak ve bu güzel. Bu ay, özellikle aile üyelerinizle nasıl başa çıktığınız üzerinde büyük bir etkisi olacak ve hatta bir arazi, ev, mülk, araç ve elektronik eşyalar satın almak isteyebilirsiniz. Ve hatta kendinizi ev tadilatı yapmak isterken bulabilirsiniz. Jüpiter ve Güneş, hayatınızda eksik olan cesareti bulmanızda size yardımcı olacaktır. 7.evdeki Mars, sizi önemseyenlerle bağlantı kurmanızı sağlarken, Venüs eviniz ve aile üyeleriniz için varlıklar ve eşyalar satın almanızı sağlar.

Aşk İlişkisi: Aşk şu anda ruhani ve finansal konulardaki uyumluluk nedeniyle iyi olabilir çünkü Mars iyi bir yerleşimde. Venüs sizi materyalizme doğru sürükleyebilir ve Mars sizi eşinize odaklanmaya, eşinizle zaman geçirmeye ve partnerinizle dışarı çıkmaya yönlendirebilir. Partnerinize veya sevgilinize olan sevginizi onlara bir hediye alarak yaratıcı bir şekilde ifade etmenin faydasını göreceksiniz. Onu pahalı hediyelerle etkilemenize gerek yok, güzel bir şiir ya da içten bir not işe yarayabilir. Aşk yeterli.

Finans: Bu ay para akışı size iyi gelecek ve işinizin satış ve iletişimle ilgili yönlerinden gelir elde edecek, ayrıca Sun 3. evde cesaret ve güç veriyor. Ancak eşinizle iş yapmak için üzerinizde biraz stres olabilir, ancak bunun yakın gelecekte size kar getirebileceğini görebilirsiniz. Bu, ikiniz arasında iyi bir anlayış sağlayabilir ve eşiniz sizinle iş yapabilir.

Kariyer: Profesyonel olarak bu ay sizin için iyi bir ay. İş yerindeki insanlarla iyi iletişim kurabilir ve kaynaşabilirsiniz. Büyükler işinizi beğenecek ve gençler sizden fikir alacak. Mars 6. evde olduğundan sizi etkileyebilecek bazı agresif hareketler iş başında görülüyor. Ya birine kızarsın ya da sana kızabilir, enerjini tüketenlerden uzak durmak, sadece senin yeteneğine ve becerilerine inananlarla konuşmak daha iyidir.

Bakınız: Akrep 2021 Yorumu

İş dünyası: Mars Koç burcunda 7. evde olduğu için ortaklık işi sizin için mükemmel olabilir. Seyahatlerde ve iş anlaşmalarında başarı bulabilirsiniz ve seyahatler iyi sonuçlara yol açabilir. Ancak, bazı finansal ve sağlık riskleri içerdiğinden, yalnızca gerektiğinde seyahat edin. Ailenize / eşinize daha yakın olmak istediğiniz için fazla seyahat etmek istemeyebilirsiniz.

Profesyoneller: Akrep uzmanları doğaları gereği çok hünerli ve yeteneklidir. İşteki kıdemlileriniz işteki başarınızın sırlarını bilmek isteyebilir. Bu, onlarla daha fazla etkileşim kurmanıza ve arkadaş olmanıza neden olabilir. Ancak ileride işyerinde bazı yanlış anlaşılmalara ve sorunlara neden olabileceğinden, meslektaşlarınız ve patronlarınızla fazla arkadaşça davranmamaya dikkat edin.

Sağlık: Şu anda sağlığınız iyi olabilir, ancak herhangi bir sağlık endişeniz varsa kapsamlı bir tıbbi kontrol yaptırarak fayda sağlayabilirsiniz. Artık eşinizin de sağlığının iyi olduğunu fark edebilirsiniz. Bu, birbirinizi desteklemenin ve sağlıklı kalmak için birbirimizi motive etmenin zamanıdır. İkiniz de besleyici yiyecekler pişirebilirsiniz ve bu süreçte duygusal ve ruhsal olarak birbirine yaklaşarak birbirinizi iyileştirebilirsiniz. Aşk en iyi ilaçtır!

Eğitim: Öğrenciler bu zamanı kendileri için pek olumlu bulmayabilirler. Eğitim için seyahat edebilirler ancak çalışmalarında kolayca dikkatleri dağılabilir. Odaklanmamaları, eğitim arayışlarını engelleyebilir. Jüpiter ve Mars’ın konumu, öğrencilerin kardeşleriyle eğitimleriyle ilgili bazı hararetli tartışmalara girebileceklerini gösteriyor. Çalışmalarınıza odaklanmak ve evde veya okulda / kolejde hiç kimseyle tartışmamak daha iyidir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status