Akrep Burcu Ocak 2019 Aylık Yorumu

2019 yılının Ocak ayında akrep burcu ciddi, romantik arkadaşlığınız için beklenmedik endişeler getirecektir. Eşinizin mahremiyetinden daha önce bilmediğiniz şeyler öğrenmek mümkündür. Bazı güven sorunları olabilir. İsteklerinizi veya hareketlerinizi kontrol etmek için daha istekli olabilir. Bu ay dikkat, çocuğunuzun sessizliğini, düşünce ve eylemlerdeki gizliliğini gerektirecektir. Bu ay beklenmeyen veya istenmeyen bir hamilelikle ilgili olayları bildirir. Bir erkekle herhangi bir finansal ilişkide bulunuyorsanız, bu ay kesinlikle şansa güvenebilecek ve istenen sonuçları elde edeceksiniz. Maddi konularda beklentileriniz boşa çıkmaz.

Ocak ayında, başka bir şehirde veya ülkede yaşayan bir adam hakkında nahoş haberler alacaksınız. Sizin akrabanız veya ilgilendiğiniz tanınmış veya halka açık bir kişi olabilir. Bu ay yeni tanıdıklar, aramızdaki farklardan dolayı zorlukla veya hoşgörüsüzlükle başlayacak. Sonuç olarak, onların gelişimi sizin için çok daha ilginç ve olumlu olacaktır. Ocak, yeni buluşma arayanlar için pozitif bir ay olacak.

Ocak’ta akrep burçları pek çok yönden şans, sizin tarafınızda olacak, ancak başardıklarınızı korumaya çalışın ve size verilenleri takdir edin. Akrep kadınları, çalışmalarında kısa sürede cevap vermeleri gereken özel bir dikkat veya öneri bekleyebilirler. Akrep erkekleri meslektaşı, şefi veya müşterisi olacak bir kadınla önemli bir konuşmaya girer.

Akrep Burcu Ocak 2019 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Bu ay aşk ve ilişkilerde daha sakin olmalı, karşı tarafı suçlamadan önce işin aslını öğrenmelisiniz. İlişkilerde geçmişe dair bir takım sorunlar ortaya çıkabilir. Zamanında söylenen yalanlar ile yüzleşmek gerekebilir. Bekar olanlar için bu ay yeni biri hayatlarına girebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status