Akrep Burcu Ocak 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Ocak ayında akrep burcu kendinizi daha pozitif ve çekici hissedebilir. İnsanlar üzerinde olumlu bir etki bırakıyor olacaksınız. 11 Ocak tarihinde Merkür oğlak burcuna geçiyor. Bu geçişle birlikte zihinsel enerjiniz artıyor, yeni fikirleriniz ve planlarınız olabilir ve başkalarına karşı daha çekici olabilirsiniz. Kısa vadeli planlarla çalışabilir ve sahip olduğunuz yeni fikirlerden heyecan duyabilirsiniz. Bazen kafanız çok karışabilir. Bu nedenle iyi hissettiğiniz ve inandığınız fikirleri takip edin, böylece onları daha sonra unutmazsınız. Öğrenme, öğretme, yazma veya konuşma gibi konularda vakit harcayabilirsiniz.

17 Ocak‘ta Venüs kova burcuna giriyor. Evinizde veya en sevdiğiniz yerlerde, duygusal olarak size yardımcı olan insanlarla daha fazla vakit geçirmenin ve kendinize rahatlık hissetmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla aranızdaki duygusal bağ artıyor.

19 Ocak‘ta Güneş kova burcuna giriyor. Duygusal ihtiyaçlarınıza öncelik verebilir, hayatınızdaki bir şeyin temelini güçlendirirken veya bir şeyin özüne eriştiğinizde kendinizi bulabilirsiniz. Sevdiklerinizi daha fazla destekleyebilir ve yaklaşık altı aylık süreçte doruk noktasına kadar bir şeyler başlatmaya çalışabilirsiniz.

Merkür 31 Ocak‘ta kova burcuna giriyor. Hissettiğiniz şeylerle daha açık olabilirsiniz ve kendinizi duygusal olarak ifade etmek daha kolay olabilir. İnsanların söyledikleri kelimelerin ardında ne demek istediklerini anlayabilir, durum duygularını daha kolay yorumlayabilir ve bazı duygularınızı rahatça açıklayabilirsiniz.

26 Ocak‘ta Mars, yay burcuna giriyor ve sizin için bir işarettir. Hayatınıza istikrar ve güven kazandırmak için daha fazla enerjiniz olabilir ve kararlarınızı ve hareketlerinizi harekete koyarken daha güvende hissedebilirsiniz. Yeni projelere ve yatırımlara daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Ayrıca finansal fırsatlar, projeler ve girişimler izleyebilir ve maddi durumunuzu iyileştirmek için çalışabilirsiniz.

2 Ocak‘ta Uranüs koç burcunda gerilemesini sona erdiriyor. Son birkaç ayda iş hayatınızdaki, günlük yaşamdaki veya sağlığınızdaki değişikliklerle mücadele etmiş olabilirsiniz. Gerileme sona erdiğine göre, yapmak istediğiniz değişiklikler üzerinde çalışabilir ve işinize, günlük yaşantınıza, sağlık ve yaşam tarzınıza yeni fırsatları değerlendirebilirsiniz.

1 Ocak‘ta yengeç burcunda dolunay oluşuyor. Bu dolunay genişleme veya keşif planlarını tamamlar, duygusal durumlar hakkında daha olumlu olmaya çalışırsınız, inançlarınızı tutkuyla savunursunuz ve duygusal olarak daha güvende hissetmek isteyebilirsiniz.

15 Ocak‘ta Oğlak burcunda yeni ay meydana geliyor. Yeni fikirler ve yeni planlar üzerinde çalışabilir, daha çekici ve girişken hissedebilir veya yeni bir şeyler öğrenmek için vakit harcayabilirsiniz. Daha anlamlı olabilir ve pozitif şeylere odaklanabilirsiniz.

31 Ocak‘ta, 2018 yılının ilk tutulması olan ay tutulması aslan burcunca meydana geliyor. Bu tutulma, hedefleriniz ve hırslarınız için önemli bir tutulma olabilir ve tutkulu olduğunuz ve doğru yolu yaptınız hedeflerinizde ilerleme kaydedebilirsiniz. Ya da bazı kişileri hayatınızdan çıkarabilir, yolunda gitmeyen şeylerden vazgeçebilirsiniz. Hızınızı arttırabilir, yüksek bir noktaya gelebilir, başarı elde edebilirsiniz. Hayat yönünüzü değiştirme, yeni hayaller ve hedefler kurmak gibi radikal değişimler de bekliyor. Tutulmalar öncesi ve sonrası altı aya kadar etkileyebilir.

Akrep Burcu Ocak 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Akrep burcu için Ocak ayında aşk hayatı ve ilişkilerde en iyi günler 20 Ocak ve 21 Ocak olacak. Sevdiğinizin manevi olarak desteğini görmek, onun size daha fazla zaman ayırmasını isteyebilirsiniz. İlişkilerde dengeler sarsılabilir. Bekar olan akrep burçları ayın sonuna doğru tanışacakları insanla gönül ilişkisi kurabilirler ya da hoşlandığınız biri duygularını açıklayabilir.

Ayrıca Bakınız: Akrep Burcu 2018 Yorumu

Akrep Burcu Ocak 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Akrep burcu için Ocak ayında aşk hayatı ve ilişkilerde en iyi günler 20 Ocak ve 21 Ocak olacak. Bu ay kariyer alanında değişiklikler yapmak, kendinizi yenilemek, kazancınızı artırmak ve çalışma hayatında tanınmak isteyebilirsiniz. Bunun için de sevdiklerinizin desteğine ihtiyacınız olacak. Ancak görüşmelerde fikirleriniz başkalarını etkileyecek.

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status