Akrep Burcu Nisan 2021 Aylık Yorumu

2021 yılının Nisan ayında akrep burcu, bu ay kariyerleri ve genel yaşamlarıyla ilgili karışık gelişmelerle karşılaşacaklar. Hayatlarının çeşitli yönlerinde huzuru bulmak için meditasyon yapmaları gerekir. Bu ayın en iyi yanı, size evinizde güzel haberler ve huzurlu bir atmosfer verebilmesi. Ancak kardeşlerle ilişkiler biraz zor olabilir, bu zor olacaktır ve kardeşlerle bazı yanlış anlaşılmalara yol açabilir. Nisan ortasından sonra iş yerinizde bazı küçük sorunlar olabilir. Patron ve meslektaşlarla bazı sorunlar olabilir. Ayrıca gezegenler bazı beklenmedik haberler de getirebilir. Bu ay sizin için olumlu olabilir, ancak aile üyelerinizle nasıl başa çıktığınıza bağlı olarak, arsa veya bir ev, mülk vb. Satın almak bile isteyebilirsiniz. Mali krediler yaptırıma tabi olabilir. Evde bazı mutlu günler mümkündür. Gezegenler, yaşlılardan tavsiye almanıza ve aileyle ilgili sorunları çözmenize yardımcı olacaktır. Sağlık ve iş ortalama tarafta olacak ve çalışmalar da bazı zorluklar ortaya çıkarabilir. Sabırlı olun ve çok çalışın.

Aşk İlişkisi: Aşk, ayın ilk yarısı için iyi olabilir, ancak Nisan ortasından sonra işler zorlaşabilir. Sevgiye işe öncelik vereceksiniz. Ancak bazı konularda, özellikle de parayla ilgili konular olabilir. Gezegenler size cesaret verebilir ve görünüşünüze odaklanmanızı sağlayabilir. Ayrıca geçmişte sebep oldukları sorunlar için aile üyelerinizi affettirecekler, böylece olgun bir şekilde düşüneceksiniz ve bu sizi iyi kalpli bir insan yapacaktır. Bu ay sevginizi dikkatlice ifade ederek fayda sağlayacaksınız.

Finans: Para akışı sizin için dalgalanacağından bu ay paranın değerinin farkındasınız, ancak yerli ve yabancı müşterilerle iletişim yoluyla gelir elde edeceksiniz. İflas etmek istemediğiniz için harcamaktan korkabilirsiniz. Gezegenler işyerinde size cesaret ve tanınırlık verir ve size beklenmedik bir güç verir. Ama kardeşlerinizle bazı mali sorunlarınız olabilir ve mülkle ilgili bazı sorunlar şimdi gelebilir ama Tanrı’nın lütfu ile çözülebilir. Aile üyelerinizle birlikte mülke yatırım yapmanız için üzerinizde bir miktar baskı olabilir ve bu yanlış anlamalara neden olabilir.

Kariyer: Profesyonel olarak, bu sizin için karışık bir ay. İş yerinde çok cesur olabilir ve riskli kararlar alabilirsiniz, bunlardan bazıları sizin için işe yarayabilir. İş yerindeki insanlarla iyi iletişim kurabilir ve kaynaşabilirsiniz, ancak bazı yanlış anlamalar olabilir. Büyükler çalışmanızı övecek ve gençler sizden fikir ödünç alacak, ancak bazı iç kıskançlık olabilir. İş yerinde sizi etkileyebilecek bazı agresif eylemler görülür. İşyerinde olumsuz insanlardan kaçınmak, iyi ve pozitif insanların yanında olmak daha iyidir. Tartışmalardan uzak durun.

İş: Bu, büyük fırsatlar için iyi bir ay olmayabilir. İş adamlarının satışları artırmak için yeni pazarları keşfetmek için seyahat etmeleri gerekebilir. Ve yerlere ve insanlara aşina olmadıkları için bazı hatalar yapabilirler. Yani, işler şimdi ortalama olabilir, iş anlaşmaları gerçekleşecek, ancak iş parası sıkışıp kalabilir, ödemeler zamanında gelmeyebilir ve ayın ilk yarısında mücadele olur, ancak güveniniz beklenmedik bir şekilde çok yüksek olacaktır. İş anlaşmalarında ılımlı bir başarı bulabilir ve iyi sonuçlar almak için düşüncenizde dikkatli ve stratejik olmanız gerekebilir.

Profesyoneller: Gezegen hareketleri, profesyoneller için zorlu bir zaman olduğunu gösterir. Samimi çabalara rağmen istediğiniz sonuçları alamazsınız. Profesyoneller, hedeflerini ve planlarını gizli tutarlarsa ve bunları yalnızca zamanı geldiğinde ifşa ederlerse başarılı olabilirler. Aksi takdirde, iş yerindeki bazı kişiler bunlardan yararlanabilir. Sabırlı olmalı ve çevrelerindeki olumsuz insanlarla olumlu bir tavırla ilgilenmelidirler. Doğru entelektüel düşünce ile sorunların üstesinden gelebilirler.

Sağlık: Sağlık bu ay ailenizi endişelendirebilir, ancak kendinizde bir sorun olmadığından emin olacaksınız ve bu güven sizi her türlü sorundan kurtaracaktır. Ayın ilk yarısında formda olabilirsiniz, ancak ikinci yarıda ekstra dikkatli olmanız gerekecek. Bu nedenle, sahip olduğunuz herhangi bir sağlık sorunu şimdi yakından izlenmelidir. Daha sonra herhangi bir sağlık komplikasyonundan kaçınmak için herhangi bir şüpheniz varsa kapsamlı bir tıbbi kontrol yaptırmak daha iyidir. İyi yemek yiyin ve egzersiz yapın.

Eğitim: Öğrencilerin yeni şeyler öğrenmeleri ve yeni değişikliklere uyum sağlamaları gerekir ve bu zamanı zorlayıcı bulabilirler, ancak meditasyon yapıp dua ederlerse, bu onlar için olumlu olabilir. Dikkatleri kolayca dağılır ve motivasyonları düşer ve çalışmalarına adalet veremezler. Ebeveynlerinden çok fazla beklenti olduğunu hissedebilirler ve baskıya yenik düşebilirler. Odaklanma eksikliği, eğitim arayışlarını etkileyebilir. Gezegenlerin konumu, öğrencilerin aile üyelerinden eğitim ve gelecekleri hakkında danışmanlık alabileceklerini göstermektedir.

Şanslı tarihler: 1, 2,3, 4, 5, 6, 7, 8, 14, 20, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31

Uğursuz tarihler: 9, 10, 11, 12, 13 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 26

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status