Akrep Burcu Nisan 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Nisan ayında akrep burcu kariyer hayatında önemli gelişmeler olabilir ve başarıların başkaları tarafından takdir edilebilir. Özellikle kendi işlerinde yeteneklerin fark edilerek yeni fırsat kapıları aralanabilir. Çalışma hayatındaki problemler azalacak. Bu sayede yeni plan ve projeler için de zamana sahip olabilir. Eğitim hayatı devam edenler için de güzel bir ay olabilir. Ancak iş ortamında başkaları ile tartışmaktan kaçının. Sağlığınıza dikkat edin ve stresli konulardan uzak durmaya çalışın. Yoksa stres yüzünden rahatsızlıklar yaşanabilir.

Bu ay size yakın olan arkadaşlarınızla ilgili çeşitli sürprizler yaşayacaksınız. Artık beklenmedik durumlarda yeni insanlar ile tanışabilirsiniz. Sosyal ortamınıza yeni kişiler dahil olabilir. Bu ay edineceğin arkadaşlıklar uzun süreli dostlukların da başlangıcı olabilir.

Nisan ayı finansal açıdan size cömert davranacaktır. Yine de harcamalarınıza dikkat etmeli, yüksek harcamalar yapmadan önce bütçenizi gözden geçirmelisiniz. Yoksa çıkacak ekstra harcamalar yüzünden zor durumda kalabilirsiniz. Artık düzenli gelirinizden, ekstra paradan veya beklenmedik kar olanaklarından yararlanabileceksiniz. Geliriniz sabit hale gelebilir. Ya da bir süredir beklenen para elinize geçebilir.

Bu ay seyahatle ilgili planlarınız olacak. Özellikle ailenizle birlikte seyahat yapabilirsiniz. Ya da onları ziyarete gidebilirsiniz. Başka bir şehirden veya ülkeden misafirleri ağırlamanız gerekebilir. Başka yerde yaşayan akrabalarınız sizi görmeye gelebilirler.

Bu ayki planlarınız veya beklentileriniz ne olursa olsun, sizin için olumlu ve duygusal olarak gelişecektir. Zor durumda olduğunuz bir olayda veya bir dava ile ilgili sorunlarda çıkış bulabilirsiniz. Bir kadının başındaki sorunlar da kaygı ya da panik ortaya çıkarabilir.

Bu ay, tüm irtibatlarınız ve tanıdıklarınız ile ilgili ilişkinizde bazen sorunlar olabilir. Yanlış anlaşılmalar yüzünden sorunlar uzayabilir. Bazen hoş olmayan bir vesileyle veya hoş olmayan insanlarla toplantılar yapmanız gerekir.

Nisan ayında evdeki eşyalara dikkat edin, ev problemlerinizi çözün, evinizin iç mekanı için yeni şeyler satın alın. Ev içi tadilat işleri ile de ilgilenmeniz gerekebilir. Başkalarının görüşlerine, profesyonellerin tavsiyelerine ve hepsinden önemlisi gerçek ihtiyaçlarınıza bir göz atın. Bir yalandan, manipülasyondan veya aldatmacadan dolayı bazı sorunlar kaynaklanabilir. 35 yaş üstü kadınlar beklenmedik bir değişim yaşayabilirler ve aile içerisinde endişe olabilir.

Akrep Burcu Nisan 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Bu ay aşk hayatınızı son derece heyecan verici hale getirecek önemli gelişmeler olabilir. Belki sevdiğiniz insan ile önemli bir karar alabilirsiniz. Ani bir evlilik kararı da olabilir. Bu ay aşk hayatında önemli değişiklikler olacak. Bitmek üzere olan bir ilişki de sonlanabilir. Aşk hayatında radikal kararlar verilebilir.

Akrep Burcu Nisan 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Bu ay iş hayatında pek çok aktivite olabilir. İş yerinde enerjiniz zirveye ulaşacak. Profesyonel hedefleriniz için tutku ile çalışabilirsiniz. Bazı sorumluluklarınızı kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Bu ay para kazanmak için birden fazla seçenek karşınıza çıkabilir. İş arayanların başvurularına geri dönüş olabilir. Parasal yönden refaha çıkabilirsiniz. Hedeflerinizi netleştirdikten sonra finansal anlaşmalar yapmanız da olasıdır.

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status