Akrep Burcu Mayıs 2021 Aylık Yorumu

2021 yılının Mayıs ayında akrep burcu, Bu ay büyük değişiklikler beklenebilir. Bazı değişiklikler iyi olacak ve bazıları da zorluklar şeklinde olabilir. Zorluklar finansal konularda veya işte olabilir. Stresli olmayın ve zihninizi huzurlu tutun, çünkü bu, sert değişim dalgaları ile savaşmanıza yardımcı olacaktır. Giderlerinizi yönetebilirsiniz. Sınırlarınızı kabul etmeniz ve kendinizi geliştirmeniz gerekiyor. Şimdi mülkle ilgili bazı sorunlar ortaya çıkabilir. Evlenmek veya sevgilisine evlenme teklif etmek isteyenler için bu iyi bir zaman. Tasarruflarınızı ve yatırımlarınızı artırın, aynı zamanda ailenizin istediği şeyleri, önemli şeyleri satın alın. İş yerinde yenilikçi fikirleriniz için övgü alacaksınız. Ancak fikirlerinizi gerçeğe dönüştürmek için patronunuz ve yaşlılar ile tartışmalar ve beyin fırtınası yapmanız gerekecektir. Bir ortakla iş yapıyorsanız, niyetlerini öğrenmeniz ve ardından devam etmeniz tavsiye edilir. Daha sonra büyük sorunlardan kaçınmak için iletişim çok önemlidir. Sağlığın şimdi biraz bakıma ihtiyacı var; Ayrıca, öğrenciler başarılı olmak istiyorlarsa çalışmalarına odaklanmalıdır.

Aşk İlişkisi: Bekarlar eski bir sevgili ile tanışacak ve eski ilişkilerini yeniden canlandıracaklardır. Ama bu kişiyle birlikte olalı birkaç yıl geçtiği için sakin ve yavaş ol. Zaman bir kişiyi değiştirebilir ve birkaç yıl kesinlikle sizi de değiştirebilir ve yeni kişide dönüştüğü birkaç değişiklik olduğunu fark edebilirsiniz. İçlerinde eski sevgiliyi isteyebilirsin, ama onları değiştiremezsin. Gerçekten çaba sarf etmeniz ve onları ne kadar sevdiğinizi bilmelerini sağlamanız gerekebilir.

Finans: Birkaç yatırım konusunda oldukça bilgilisiniz ve bu ay yakın bir arkadaşınız yatırımlar konusunda tavsiyenizi isteyebilir. Nakit girişi istikrarlı olacak ve her şey doğru yönde gidiyor gibi görünüyor. Ay herhangi bir harika haber getirmese de, bilgeliğinizle kesinlikle olumsuz şeylerden kaçınabilirsiniz. Büyük harcamalardan kaçının. Kişisel yatırımlarla ilgili önemli kararları bu ay erteleyin.

Kariyer: Ayın başındaki gezegensel konum, sıkı çalışmanız ve yenilikçi fikirleriniz için patronunuz tarafından övüleceğinizi gösterir, ancak bazı kıskanç meslektaşlarınız sizin fikirlerinizi beğenmedikleri için beğenmeyebilir. Başarılı olmanı istemiyorum. Son dakika sürelerinin karşılanması gerekebilir. Baskı altında olabilirsiniz, ancak iş arkadaşlarınız veya kıdemlilerinizle herhangi bir çatışmaya girmekten kaçının. Odaklanıp planlarınızı kontrol altında tutarsanız, hiçbir sorun çıkmaz ve çabalarınız için övgü alırsınız.

İş: Çok stresli hissediyorsanız, işinize ara verin. Kendi işini yönetenler, rakiplerinden ciddi bir rekabetle karşılaşabilir. Rekabet edebilmek için kar marjınızı düşürmelisiniz. Bu, daha fazla müşteri çekmenin ve rakiplerinizin kazanabileceğinizi bilmesini sağlamanın bir yoludur. Bu ay iyi bir planlayıcı ve yönetici olacaksınız. Çok fazla kar elde etmek için iyi kararlar alacaksınız.

Profesyoneller: Maceracısınız ve gizli yeteneklerinizi keşfetmeyi seviyorsunuz. Ama aynı zamanda son derece bağımsızsınız ve yaşlılar altında çalışamazsınız. Küçükleri denetleyebileceğinizi ancak üst düzeylerinizin gözetiminde olmak istemediğinizi hissediyorsunuz. Kararlı ve işinize odaklanacaksınız. Konuşmada cesur ve mükemmel ve aynı zamanda çok yaratıcı olabilirsiniz. Ancak bazen, kendi kusurlarımızı anlayabilmemiz için denetlenmemiz gerekir.

Sağlık: Kendinizi iyi hissetseniz bile sağlığınızı takip edin. Bu ay sindirim sisteminize bakmanız gerekiyor. Mide rahatsızlığı ve sindirim bozuklukları olabilir. Acil tıbbi yardım sorunu ortadan kaldırır ve sağlıklı olabilirsiniz. Sağlıklı beslenin ve daha sonra herhangi bir sorun yaşamamak için bir kontrol yaptırın. Aksi takdirde, işinizi etkileyecek ve iş yerindeki performansınızı zayıflatabilir.

Eğitim: Öğrenciler iyi vakit geçirecekler ve ne çalışırlarsa çalışsınlar, revizyon sırasında iyi hazırladıkları sınavlarda aynı soruları alabilecekleri için şanslı olabilirler. Öğrencilerin bu ay başarılı olmalarına yardımcı olacak tek şey odaklanmaktır. Size rehberlik edebilecek, size rehberlik edebilecek ve sizi motive edebilecek ailenizin desteğini almanız tavsiye edilir. Öğretmenin rehberliği de bu ay sizin için çok faydalı olacak.

Şanslı tarihler: 9, 10, 11, 12, 13 14, 20, 23, 25,26, 27, 28, 29, 30, 31

Şanssız tarihler: 1, 2,3, 4, 5, 6, 7, 8, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status