Akrep Burcu Mayıs 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Mayıs ayında akrep burcu size ait olan bir şeyi geri alabileceksiniz ve hak yerini bulacak. Sorunlarınızın çoğu etkili iletişiminizle kolaylıkla çözülecektir. Daha iyi kararlar vermek için etkileşimde olduğunuz kişilerin niyetini anlamak gerekir. İnsanlar bencil ihtiyaçlarının karşılanması için size gelebilir. Bu nedenle bu tür durumlardan kaçınılmalıdır. İstenen pozisyon veya rütbe ile birlikte, kariyer cephesinde işin zamanında tamamlanması için size verilen krediler önemli olacaktır. Yaşamda olumlu değişikliklerle sağlıkta kademeli iyileşme olabilir, ancak sağlıklı beslenmeye gayret edin.

Mayıs ayında akrep burcu nakit akışından veya evinizde sahip olduğunuz yeni bir avantajdan memnun kalacaksınız. Bu ay, daha iyi bir iş teklifi veya ekstra gelir için bir fırsat bekleyebilirsiniz. Mayıs ayında, çeşitli nedenlerle ayrılık yaşayacaksınız ve çoğu durumda bu, sizin için duygusal ya da profesyonel olarak hala olumlu bir etki yaratacak gerekli bir adım olacaktır.

Muhtemelen bu ay meslektaşlarınız veya bir amirinizle ilgili beklentileriniz olacaktır, ancak bir çıkar çatışması olayların gidişatını tamamen farklı bir yönde değiştirecektir. Aşk hayatınız zor olacak ve Mayıs ayında ortaya çıkacak olaylar sizi bir değişiklik için zorlayacaktır. Ancak, eğer onlar için hazır değilseniz, işler imkansız olabilir.

Bu ay, yakın akrabanız veya dostlarınızla ilgili bir davanın gelişimini tartışacaksınız. Şimdi durumdan uzaklaşmak için uzlaşmaya razı olacaksınız. Özür dilemek size yardımcı olmayacaktır, ancak diğer kişide beklentilerinize aykırı duygulara neden olabilir. Bu ay, bir çocuğun doğumu veya bir gencin başarısı ile ilgili eğlenceli bir etkinlik bekliyoruz.

Akrep erkekleri, yararlı olan ve birleştirerek birkaç önemli aile ya da iş toplantısı düzenleyecektir. Sizin için bir öncelik olacak görev veya değişiklikleri tartışacaksınız. Beklenmedik bir şans, fırsat ya da öneri ile sizin için bir sürpriz ortaya çıkabilir. Bu ay rüyaları izle, rastgele olmayacaklar. Akrep kadınları aşkları ya da aile yaşamı hakkında daha fazla netlik kazanma ya da daha fazla kazanma şansına sahip olacaklar. Özel duygular, alacağınız bir hediyeden kaynaklanabilir.

Akrep Burcu Mayıs 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Sevgiye ve ilişkiye gelince, eşinizle olan bağınız güzel olacak. Girdiğiniz her çaba, aşk hayatı için mükemmel ve iyi görünüyor. Sevginizi kanıtlamak için meydan okumaya hazır olmalısınız. İlişkinizi güçlendirmek için partnerinizle daha nazik olun. Evlenmek isteyenler ailelerinin onayını almakta artık zorlanmayacaklar. Onlara bunu kabul ettirmeniz olasıdır.

Akrep Burcu Mayıs 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Ayın mali ihtiyaçları sizin için halledilmeyi oldukça kolaylaştıracaktır. Riski yatırımlardan önemli kazanç elde edersiniz. Mayıs ayı, ev eşyaları satın almak için uygun bir zaman olacaktır. Ayrıca, arkadaşlarınızdan ve tanıdıklarınızdan beklemede olan borçları kurtarmak ve manevi gezilere çıkmak için de ideal bir zamandır. Her şey işyerinde sizin için iyi işleyecek. Üstünüz, belirtilen sürede size verilen çalışmayı tamamlayabildiğinizden çok etkilenebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status