Akrep Burcu Mart 2021 Aylık Yorumu

2021 yılının Mart ayında akrep burcu, Akrep insanları bu ay sonunda evleriyle ilgili güzel gelişmeler bulacaklar, ancak kardeşleriyle ilişkiler biraz zor olabilir, Bu ay kardeşlerle bazı yanlış anlamalara yol açabilir. Ancak ayın ortasından itibaren işler düzelebilir. Ay sonu, özellikle aile üyelerinizle nasıl başa çıktığınız konusunda sizin için olumlu olacaktır ve hatta arazi, ev veya mülk satın almak isteyebilirsiniz. Mali krediler yaptırabilirsiniz. Evde bazı mutlu toplantılar olabilir. Gezegenler, yaşlılardan tavsiye almanıza ve aileyle ilgili sorunları çözmenize yardımcı olacaktır. Gezegenler sizi sağlıklı tutacak. Bu, kariyer gelişimi açısından karışık bir ay olabilir.

Aşk İlişkisi: Aşka fazla çalışmaya öncelik vereceksiniz. Ancak bazı konularda, özellikle de finansal konularda sizi strese sokabilecek bazı sorunlar olabilir. Güveniniz size cesaret verebilir ve normal görünmenizi sağlayabilir, ancak sevgiliniz bir şeyin sizi rahatsız ettiğini öğrenebilir. Gezegenler, geçmişte yaptıkları herhangi bir hata için sevgilinizi affettirecek, böylece düşüncenizi olgunlaştıracak ve bu da sizi iyi kalpli bir insan yapacaktır. İlişkiniz de bu ay büyüyecek ve gelişecek.

Finans: Bu ay sakin ve mantıklı düşünerek finansal kararlar alacaksınız. Bu ay fazla harcamayacaksınız ve daha az harcamayacaksınız. İyi bir denge sağlayacaksınız. Para akışı bu ay sizin için bir şekilde iyi olacak ve yerli müşterilerin yanı sıra yabancı müşterilerden gelir elde edecek. Gezegenler size evde cesaret ve tanınırlık verir ve her türlü olumsuzlukla başa çıkmak için size güç verir.

Ruya tabir

Kariyer: Profesyonel olarak, bu sizin için karışık bir aydır. İş yerinde çok cesur olabilir ve riskli kararlar alabilirsiniz, bunlardan bazıları sizin için işe yarayabilir. Bu ay hata yapma eğilimindesiniz. Bu nedenle son derece dikkatli olmalısınız. İyi olan şey, hatalarınızın farkına varmanız ve hatalarınızı düzeltmek için çok çaba sarf etmenizdir. Doğru yolu bulacaksınız. Biraz sabırlı olmalısın. Kendinize çok sert olmayın.

İş: İş anlaşmalarının sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesini istiyorsanız, ortaklık işi şimdi bölünmemiş bir ilgiye ihtiyaç olabilir. İşletme parası sıkışıp kalabilir, ödemeler zamanında gelmeyebilir ve Mart ayının ilk yarısında zorluklar yaşanabilir, ancak güveniniz çok yüksek olacaktır. İş anlaşmalarında ılımlı bir başarı elde edebilirsiniz ve iyi sonuçlar almak için düşüncelerinizde dikkatli ve stratejik olmanız gerekecektir. İş seyahatlerine çıkabilirsiniz, ancak bu plan gecikebilir ve sizi strese sokabilir. İşletmeniz için iyi yatırımcılar arayın.

Profesyoneller: Bu ay, iş açısından performansınız harika olsa da, beklenmedik masraflarla karşılaşabileceğiniz için yine de stresli hissedebilirsiniz. Bir dizüstü bilgisayarın veya telefonun değiştirilmesi gerekebilir ve işvereninizden size bir tane satın almasını isteyebilirsiniz, ancak işler gecikebileceğinden, işinizi verimli bir şekilde yapmak için mevcut araçları kullanmak zorunda kalabilirsiniz. İşte iyi bir iş çıkarmanıza rağmen taleplerinizi kolayca yerine getiremediğinizi hissedebilirsiniz.

Sağlık: Sağlık, özellikle Mart ortasından sonra artık iyi olabilir. Böylece, sahip olduğunuz herhangi bir sağlık sorunu artık çözülebilir ve kendinizi enerjik ve en iyi şekilde hissedeceksiniz. Ancak, herhangi bir şüpheniz varsa, herhangi bir komplikasyondan kaçınmak için kapsamlı bir tıbbi kontrol yaptırmak yine de daha iyidir. Artık eşinizin de sağlığının iyi olduğunu fark edebilirsiniz. Formda kalmak için birbirinizi motive etmelisiniz. Besleyici yiyecekler yiyebilir ve egzersiz yapabilirsiniz.

Eğitim: Çalışmalara çok fazla odaklanmak, olumsuz sağlık sonuçlarına yol açabileceğinden, öğrencilerin bu ay sağlıklarına ve refahlarına odaklanmaları gerekir. Yaşlıların ve öğretmenlerinin öğütlerini dinlemedikleri sürece enerjilerini doğru kullanamayacaklar. Bazı öğrenciler de ruh hali değişimleri yaşayabilir ve bu, ebeveynlerinin sorunlarla başa çıkacağı ve daha iyi çalışmaları için çocuklarına destek vermeleri gerekebileceği anlamına gelir.

Hayırlı tarihler: 9, 10, 11, 12, 13 15,19, 20, 23, 25, 28, 29, 30, 31

Uğursuz tarihler: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 14, 16, 17, 18, 21, 22, 24, 26, 27

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status