Akrep Burcu Mart 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Mart ayında akrep burcu yorumunda bu ay işyerinde beklenmedik, sinir bozucu ve öngörülemeyen olaylarla karşılaşacaksınız. Bu mesleki görevlerinizi yerine getirirken çok yoğun, sorumlu, zor bir ay olacak. 6 Mart 2018’de Merkür ve Venüs koç burcuna giriyor. İşlerinize odaklanmanın, üretken olmanın, ayrıntılara dikkat etmenin ve zamanınızı ve enerjinizden en iyi şekilde yararlanmak istediğiniz şeylere harcamanın keyfini çıkarın. Sevdiklerinize ve ilişkilerinize daha yakından ilgi gösterebilir ve daha pratik olabilirsiniz. 20 Mart 2018’de Güneş koç burcuna giriyor ve sorumluluklarınızı kolayca bitireceksiniz. Verimli olmak, organize olmak, günlük yaşamınızı kolaylaştırmak ve yaşam biçiminizi iyileştirmek için çaba harcayacaksınız.

22 Mart 2018’de başlayarak, Merkür koç burcunda geriliyor. Merkür gerilemesi çok şeyi geride bırakmanızı sağlayabilir. Ertelenen işlerin yapılması ya da bunaltıcı olduğunu düşündüğünüz çok fazla işle mücadele edebilirsiniz. Küçük şeyler yıpratabilir ve yapacak çok şeyiniz varsa, fiziksel yönden bitkin hissedebilirsiniz. Stres altındaysanız, kendinizi çok fazla zorlamamaya çalışın. Sağlığınıza dikkat etmek ve rutin bakım yapmak için iyi bir zaman olabilir. Gerileme, Nisan ortasına kadar sürecek.

31 Mart 2018’de Venüs boğa burcuna giriyor. Sevdiklerinizle daha fazla vakit geçirmenin, ilişkilerinizi geliştirme, yeni insanlarla tanışma ve uzlaşmalar yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Daha çekici olabilir ve önem verdiğiniz insanlara odaklanabilirsiniz.

17 Mart 2018’de Mars oğlak burcuna giriyor. Bu sebeple daha fazla zihinsel enerjiye sahip olursunuz, bir sürü yeni fikirler aklınıza gelebilir. Yeni kısa vadeli planlar üzerinde çalışabilir ve odaklansanız da sahip olduğunuz tüm fikirleri merak edebilirsiniz. Zihniniz biraz dağınık olabilir. Çeşitli konular ve projelerle ilgilenebilir, öğrenmek, öğretmek veya yazmak için iyi bir zaman olabilir. Fikirlerinizle harekete geçmeye odaklanabilir, ancak ilgi kaybedebilirsiniz, bu nedenle gerçekten yatırım yaptığınız fikirlere odaklanmaya çalışın.

9 Mart 2018’de Jüpiter akrep burcunda gerileme yapıyor ve önümüzdeki günlerde daha rahat, daha hoşgörülü olabilirsiniz. Sadece mola vermek ve biraz da kendinize zaman ayırmak ve kafa dinlemek arzusu içerisinde olacaksınız. Özellikle genişlemek, keşfetmek ya da yeni deneyimler elde etmek için fırsatları değerlendirirken acele etmeyin.

Başak burcunda 1 Mart 2018’de dolunay oluşuyor. Arkadaşlarınız veya sosyal gruplarınızla olan sorunları çözebilir, bir arkadaşınızla daha yakınlaşabilir veya bir sosyal grupta veya davada daha fazla zaman geçirebilirsiniz. Hayalleriniz hakkında daha tutkulu olabilirsiniz, onlarla ilerleme kaydedebilir veya hayatınızda değişiklikler yapabilirsiniz. Bağımsız olabilmek için daha fazla alan isteyebilirsiniz. 17 Mart 2018’de balık burcunda yeni ay oluşuyor ve yeni hobileri üzerine odaklanabilirsiniz. Sevdiğiniz şeyleri yapabilir veya sevdiğinizle daha fazla vakit harcayabilirsiniz. Daha romantik ve sevecen, eğlenceli ve keyifli hissedebilirsiniz. Yeni yaratıcı projeler ve girişimler izlemek için uygun olacak. 31 Mart 2018’de ikinci bir dolunay terazi burcunda olacak. Aktif bir hayal gücünüz, daha güçlü sezgileriniz olabilir, ruhsal benliğinize daha fazla bağlı hissedersiniz ve daha güçlü duygulara sahip olabilirsiniz. Ancak geçmişte kalan ve unutamadığınız konulara da odaklanabilirsiniz.

Akrep Burcu Mart 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Akrep burcu Mart ayında aşk hayatı için en şanslı günleri 15 Mart 2018, 16 Mart 2018 ve 17 Mart 2018 olacak. Bekar olanlar platonik bir aşk yaşayabilirler ve duygularınızı dışa vurmak zor olabilir. İlişkisi olanlar ise sevdiği insanla daha fazla zaman harcamak ve gelecek planları yapmak isteyebilir.

Akrep Burcu Mart 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Akrep burcu için Mart ayında para, kariyer ve iş hayatı için en iyi günler 8 Mart 2018 ve 9 Mart 2018 olacak. Bu ay maddi konularda biraz daha garantici olabilir, riskler almaktan kaçınabilir ve bazı harcamaları erteleyebilirsiniz. İş ya da eğitim hayatında ise mevcut sorunlar ve görevler ile uğraşacaksınız.

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status