Akrep Burcu Kasım 2020 Aylık Yorumu

2020 yılının Kasım ayında akrep burcu umutlarını ve özlemlerini cesaret ve kararlılıkla yerine getirmesi için ideal ay olabilir. Çoklu görev becerileriniz artık sizi meşgul edebilir. Spekülatif yatırımlara odaklanmanız da size istenen sonuçları verebilir. Ev hayatında da büyük mutluluklar yaşayabilirsiniz. Toplumdaki imajınız da yükselebilir. Bazılarınız aile üyeleriyle uluslararası seyahatlere çıkabilir, bu da size daha fazla mutluluk verebilir. Ayrıca, size içsel tatmin sağlayabilecek sosyal hizmet yapmaya ilgi gösterebilirsiniz. Bazılarınız şevk ve özveri ile biraz gizli bilim öğrenebilir. Ancak sağlığınızı muhtemelen ihmal edebilirsiniz, bu da sürekli gerginliğe neden olabilir. Bu nedenle sıkı bir diyet uygulanması önerilir.

Aşk İlişkisi: Bazılarınız aşk hayatında ilerlemek için gerçek aşk partnerleri edinebilirsiniz. Bu dönem ayrıca size daha fazla gecikme olmadan kişisel yaşama girme fırsatı verebilir. Partnerinizi iyi anlayabilirsiniz ve bu, evlilik mutluluğunun tadını çıkarmanın temeli olabilir.

Finans: Finansal olarak, bu muhtemelen sizin için bir rahatlama dönemi olacaktır. Bazılarınız, yaşam koşullarınızı ve durumunuzu iyileştirebilecek aile ihtiyaçları için lüks eşyalar satın alabilir. Spekülatif yatırımlar sizi çok çekebilir ve birkaçı daha iyi getiri için farklı sektörlere büyük miktarlarda yatırım yapabilir. Bazılarınız aynı zamanda birden fazla yolculuğa çıkabilir, ancak bu ek masraflara neden olabilir.

Kariyer: Bu süre zarfında bazılarınız gereksiz şeylere karşı yanlış bir tutum sergileyebilir, ancak yine de işinizde eninde sonunda işleri etkili bir şekilde halledebilmelisiniz. Çoklu görev becerileriniz ve sıkı çalışmanızla, kariyerinizde kendiniz için net bir yol çizebilirsiniz. Gezegenler şimdi size yardımcı olabilir ve görevdeki çabalarınız için iyi sonuçlar almalısınız.

İş hayatı: Bazı girişimciler prestijlerini artırabilecek bazı projelere imza atabilir. Ortaklara karşı mali taahhütlerinizi de kararlılıkla yerine getirebilirsiniz. Her zaman zorluklara göğüs germeye hazır olabilirsiniz, bu da iş beklentilerinizi daha da geliştirebilir ve sizin için tanınırlık kazanabilir. Ancak duygularınızı kontrol etmeye çalışın, bu çok gereksiz yere ortaya çıkabilir.

Profesyoneller: Artık mantıklı çalışabilirsiniz. Hızlı iletişiminiz size verimli sonuçlar verirken, eylemleriniz sizi başarılı kılabilir. Ayrıca sosyal yaşamdaki bazı yanlış anlamaları giderebilirsiniz. Ama bu sefer taahhütlerinizi yerine getirmeye çalışın.

Sağlık: Genel halsizlik ve yorgunluk çekebilirsiniz. Bazılarınız ayrıca özel dikkat gerektirebilecek vücut ağrısı, mide rahatsızlığı vb. Eğilimli olabilir. Vücutta hemoglobin eksikliği de olabilir. Yapraklı sebzeleri tüketmeniz ve daha çok hurma, kuru meyve ve süt ürünleri tüketmeniz tavsiye edilir.

Eğitim: Bu sizin için destekleyici bir dönem olabilir. Genelde hızlı öğreniyorsunuz ve şimdi her şeyi kolayca kavrayabilirsiniz. Ayrıca, size beklenen ilerlemeyi sağlayabilecek çalışmalar için yeterli zaman ayırabilirsiniz. Bazılarınız tutumunuz ve davranışlarınızla birlikte öğrencilerinize de enerji aşılayabilir, bu onların bazı eksikliklerinin üstesinden gelmelerine ve onları mutlu etmelerine yardımcı olabilir. Lütfen sınavlarda istenen rütbeye ulaşmak için tüm olasılıklar üzerinde çalışın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status