Akrep Burcu Kasım 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Kasım ayında akrep burcu parasal yönden uygun bir şekilde kaynaklarını kullanabilecekleri iyi bir ay olabilir. Akreplerin efsanevi cesaretleri, onlara zorlu görevleri bile kolaylıkla yerine getirme, onlara yeni bir güven ve yeni umutlar verme konusunda yardımcı olabilir. Deneyim etkin performansa yardımcı olabilir. Günlük rutinleri sorunsuz bir şekilde devam edebilir. Destek sosyal çevrelerden gelebilir, ancak sosyal toplantılara katılmada esneklik göstermeniz ve daha fazla zaman ayırmanız gerekebilir. Ayrıca, etkileşimler ve iletişim konusunda dikkatli olmak daha iyidir. Herhangi bir yasal sorun çözülebilir. Aile hayatında genel olarak rahat ve hoş olma olasılığı yüksektir. Ancak, dikkat edilmesi gereken sağlık sorunları ortaya çıkabilir.

Kasım’da akrep burçları bazı insanlar ile anlaşmazlıklar çıkabilir. Mesela Boğa, Başak veya Oğlak burcu altında doğan insanlarla ilişkinizde çok dikkatli olmanız gereken bir aydır. Bazı durumlarda komplikasyonları ya da derinleşme sorunları mahkeme salonuna taşınmasına yol açabilir. Bu ay, çözülecek daha fazla iç probleminiz olacak ve onların gelişimi size çok bağımlı olmayacak. Muhtemelen belirli bir teknisyene ihtiyacınız olacak, yeni ekipman veya mobilya ya da diğer önemli değişiklikler ve onarımlar satın alacaksınız. Evinizdeki sorunların çözümünde Aslan, Koç ya da Yay burcunun altında doğan insanlara müdahale etmeyin. Çünkü bunlar beceriksiz olabilir ya da kendi amaçlarına sahip olabilirler.

Kasım ayında, İkizler, Terazi veya Kova burcunun işareti altında doğmuş insanlarla kırık ilişkileri devam ettirebileceksiniz. Bir insanla yaşam ayrılığı, yaşamın önemli konularında daha ciddi kararlar almak için bir sebep verecektir. Kasım eğitim ve iş geliştirme için iyi bir ay olacak. Bu olumlu durum özellikle bu burcun genç kadınlar için geçerlidir.

Finansal belgelerle çalışıyorsanız veya bir finansal sözleşme imzalayacaksanız, ayrıntılara dikkat edin ve yalnızca başkalarının sözlerini veya güvencelerini dikkate almayın. 35 yaşın üzerindeki kadınlar, Yengeç, Akrep veya Balık burcunun işareti altında doğmuş bir adamı ilgilendiren önemli bir olay yaşayacaklardır. Kasım ayında, kadınlardan plan ve taahhütlerinde önemli destek alacak olan genç Akrep erkekler için önemli olacak.

Akrep Burcu Kasım 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Sevgide ve ilişkide, sevdiğiniz insan sizi daha iyi anlayabilir ve takdir edebilir ve birçok sorunu çözebilecekleri için duygusal destek sağlayabilirler.  Bu ay aşk hayatında beklentilerinizi karşılayabilirsiniz. Aşk şimdi bazı Akrepler için çiçek açabilir. Evlilik hayatında çiftler mutlulukların tadını çıkarabilir ve sevgi ve ilişkiler hayatı eğlenceli bir deneyim haline getirebilir.

Ayrıca Bakınız: Akrep Burcu 2019 Yorumu

Akrep Burcu Kasım 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Yeni olasılıkları keşfedebilir ve yeni yollar ve mali imkanları iyileştirme yolları bulabilirsiniz. Bu ay tüm ödemelerini temizlemene yardımcı olabilirken, dengeli makul yatırımlara yönlendirilebilirsiniz. Harcamalar da daha az olabilir ve eski aidatlar da bu ay kendilerine geri ödenebilir ve tüm bunlar mali cephe tatmin edebilir. Kariyer Akrepler için bu ay iyi çalışabilir ve onların değerini kanıtlamak için kendilerini zorlamalarına gerek olmayabilir. Çoklu görev yeteneğinin, ay boyunca avantajları için çalışması muhtemeldir. Ayrıca üstlerin de anlayışlı ve işbirlikçi olacak ve kariyerlerinde ilerlemelerine yardımcı olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status